Sinan Oğan'ı çılgına çeviren fotoğraf! ''Bu kadar mı düştünüz?''

Sinan Oğan'ı çılgına çeviren fotoğraf! ''Bu kadar mı düştünüz?''
Güncelleme:

Cumhurbaşkanı seçiminin ikinci turunda Erdoğan'ı destekleyen Sinan Oğan, HÜDA Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ile el ele tutuşmuş gibi montajlanan fotoğrafı görünce ateş püskürdü.

Türkiye dün 2. tur seçimleri için sandık başına gitti. Cumhur İttifakı'nın adayı Recep Tayyip Erdoğan, bir kez daha sandıktan galip çıkarak 13. cumhurbaşkanı oldu. Erdoğan seçim zaferi sonrası ittifak ortaklarıyla birlikte Külliye'de vatandaşların karşısına çıktı. Erdoğan, liderlerle el ele verip halkı selamlarken, Sinan Oğan da o sıralarda DSP lideri Önder Aksakal ile el ele verdi.

OĞAN'DAN YEŞİL SOL PARTİ'NİN PAYLAŞIMINA TEPKİ
O anlara ilişkin paylaşım yapan Yeşiller Sol Parti adına açılmış hesap, Oğan ile HÜDA PAR lideri Zekeriya Yapıcıoğlu'nun el ele olduğu bir fotoğrafı paylaşarak, "Bu karede ne görüyorsunuz?" notunu düştü. Sinan Oğan bu paylaşıma sert yanıt verdi.

"ALÇAKÇA YAPILMIŞ BİR MONTAJ GÖRÜYORUZ"
Söz konusu paylaşımı alıntılayan Oğan, "Alçakça FETÖ taktikleriyle yapılmış bir montaj görüyoruz. Bu kadar mı düştünüz, bu kadar mı alçaldınız? Yanımda duran DSP Genel Başkanını montajla değiştirip yerine bunu koydunuz?" ifadelerini kullandı.

Sinan Oğan'ı çılgına çeviren fotoğraf! ''Bu kadar mı düştünüz?'' - Resim : 1

Etiketler sinan oğan hüdapar