Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu: ''Be kuş beyinli yaratık!''

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu: ''Be kuş beyinli yaratık!''
Güncelleme:

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maske takmasıyla ilgili eleştirilere yönelik "Cumhurbaşkanımız maskelerini takmış bizlerde hepimiz takalım dedim. Be kuş beyinli yaratık bunun neresini politika ediyorsun. Senin gibilere aynen bunu söylüyorum." sözleriyle tepki gösterdi.

ABD'de yaşayan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın koronavirüse karşı önlem için maske takmasını örnek gösterdi. Çilingiroğlu yapılan eleştirilere yönelik ise sert ifadeler kullandı.

İşte Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu'nun o paylaşımı:

"Sayın Cumhurbaşkanımızında bir örnek lider olarak maske taktıklarını gören milletimiz lütfen tedbirlere ve maske kurallarımıza çok dikkat ederek şu aşı ve virüsü kesin tedavi edecek ilaçlar çıkana denk uyalım. Zaman birliktelik zamanı.

Rahmetli Süleyman Demirelle Washington DC’ye geldiklerinde konuşmuştuk. O zamanlar ABD’den Türkiye’ye haftada bir iki uçak kalkarken şimdi LA, San francisco, houston, chicago, boston, NY birden fazla. Abi olay şu şımarık çocuklar olur doyumsuz içi nefret kin dolu ukala negatif.

"BE KUŞ BEYİNLİ YARATIK"

Bunu sadece kuru muhalefet yapmak isteyen TAŞ bak TAŞ kafalılara söylüyorum. Cumhurbaşkanımız maskelerini takmış bizlerde hepimiz takalım dedim. Be kuş beyinli yaratık bunun neresini politika ediyorsun. Senin gibilere aynen bunu söylüyorum geldin yenildin ama hep."

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu: ''Be kuş beyinli yaratık!'' - Resim : 1

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu: ''Be kuş beyinli yaratık!'' - Resim : 2