Vodafone, Lg'nin G5 Modelini Satışa Sunacak

Vodafone, Lg'nin G5 Modelini Satışa Sunacak

İSTANBUL (AA) - Vodafone, LG'nin yeni G5 modelini avantajlı fiyatlarla "Vodafone Çok Satanlar Masası"nda çok yakında satışa sunacağını duyurdu.Vodafone...

İSTANBUL (AA) - Vodafone, LG'nin yeni G5 modelini avantajlı fiyatlarla "Vodafone Çok Satanlar Masası"nda çok yakında satışa sunacağını duyurdu.
Vodafone tarafından yapılan açıklamaya göre, abonelerine son teknoloji akıllı cihazları sunmayı hedefleyen şirket, üstün donanım özellikleriyle dikkati çeken LG G5 yeni akıllı telefonu satışa sunacak.
Vodafone Çok Satanlar Masası’na katılacak LG G5, tarifeye ek 24 ve 36 ay taksit seçenekleriyle Vodafone kullanıcılarının mobil internet dünyasında bir adım öne geçmesini sağlayacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılma hedefiyle dünya çapında mobil teknolojileri uygun koşullarda tüketicilerin hizmetine sunduklarını ifade etti.
Vodafone Türkiye olarak, abonelerine mobil iletişimin dinamizmini yaşatmak için, hızlı gelişen akıllı telefon teknolojilerini takip edebilme kolaylığı sunduklarını aktaran Uysal, "Akıllı telefon sektörünün önemli oyuncularından LG'nin yeni ve gelişmiş mobil teknolojilerle donattığı LG G5 ürününü akıllı cihaz portföyümüze katacak olmanın heyecanını yaşıyoruz" değerlendirmesini yaptı.
Uysal, son teknolojileri dünyayla aynı anda abonelere sunma hedefi doğrultusunda, LG'nin yeni cihazını çok yakında Vodafone Çok Satanlar Masası farkıyla Türkiye'ye getireceklerini aktararak, şunları kaydetti:
"Vodafone 4,5G uyumlu olan ve parmakizi tarayıcı, hızlı şarj olan batarya gibi özellikleriyle öne çıkan bu cihazın, Vodafone Red avantajlarıyla birleştiğinde tüketicilerimizin mobil deneyimini eşsiz kılacağına inanıyoruz. Tüm abonelerimizi son teknolojiye sahip popüler akıllı cihazlarla tanışmak üzere Vodafone mağazalarına davet ediyoruz."