Yeni Ford C-max Ve Grand C-max Otokoç'ta

Yeni Ford C-max Ve Grand C-max Otokoç'ta

İSTANBUL (AA) - Segmentindeki araçlar arasında sunduğu fonksiyonellik, konfor ve teknoloji ile ilgi çeken, Yeni Ford C-Max ve Grand C-Max Otokoç Showroomlarında...

İSTANBUL (AA) - Segmentindeki araçlar arasında sunduğu fonksiyonellik, konfor ve teknoloji ile ilgi çeken, Yeni Ford C-Max ve Grand C-Max Otokoç Showroomlarında yerini aldı.

Otokoç açıklamasına göre, yüksek performansı, üstün yol tutuş kabiliyeti ve araba kullanımını kolaylaştıran akıllı teknolojileri ile 5 koltuklu sportif model Yeni Ford C-Max ve 7 koltuklu koridor geçiş sistemli Grand C-Max, ailelerin tercihi olmaya devam ediyor.

Otokoç tarafından satışa sunulan Yeni Ford C-Max modelleri, Ford SYN 2 sesli kontrol sistemi, akıllı bagaj kapağı, dikey park etme özellikli Otomatik Park Kontrol Sistemi, Çapraz Trafik Uyarı Sistemi, Sürücü Takip Sistemi, opsiyonel Bi-Xenon farlar, geri görüş kamerası ve daha bir çok üst düzey güvenlik teknolojilerine sahip.

Benzinli ve dizel, TDCi dizel motor ve Powershift otomatik vites seçenekleri ile Otokoç Showroomlarında beğeniye sunulan Yeni Ford C-Max’in 1.5 litre dizel otomatik versiyonu 100 km’de 4.2 litrelik düşük yakıt tüketimine sahip.