'Oyuncuların hepsi ruh hastası'

'Oyuncuların hepsi ruh hastası'

Son dönemin parlayan oyuncularından Burcu Biricik şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Son dönemin yıldız oyuncularından Burcu Biricik, mesleği hakkında ilginç açıklamalar yaptı. Oyuncuların normal ruhlu insanlar olmadığını belirten Biricik, “Rol gereği ağlayıp zırlarken, sahne bittiğinde kahkahalarla gülebiliyoruz” dedi

Burcu Biricik, ekranın aranılan jönlerinden Kerem Bursin ve Şükrü Özyıldız ile birlikte başrolü paylaştığı Şeref Meselesi adlı dizideki oyunculuk performansıyla milyonların gönlünü kazanmayı başardı.

Oyunculuğun çok zor bir iş olduğunu dile getiren genç yıldız, mesleği hakkında şaşırtıcı ifadeler kullandı. Biricik, “Oyuncuların hepsinin ruh hastası olduğunu düşünüyorum. Çünkü rol gereği, ağlayıp zırlarken, yönetmen  ‘Kestik’ deyince bir anda kahkahalarla gülüyoruz” diye konuştu. 

ERKEKSİ BİR TAVRIM VAR

 Dizide şiddete maruz kalan bir kadını canlandıran Burcu Biricik, gerçek hayatta hiç böyle bir durumla karşı karşıya kalmadığını belirterek şöyle konuştu:

“Bu biraz da  benim karakterimle ilgili bir durum. Benim erkeksi bir tavrım var. Hiçbir zaman çıt kırıldım naif bir kadın olmadım.”

Etiketler burcu biricik