Acun Ilıcalı oy verdiği partiyi ve Cumhurbaşkanı adayını açıkladı

Acun Ilıcalı oy verdiği partiyi ve Cumhurbaşkanı adayını açıkladı
Güncelleme:

Gazeteci Cüneyt Özdemir'in konuğu olan Acun Ilıcalı, hakkındaki FETÖ ve Adnan Oktar ile ilişki iddialarına yanıt verirken, seçimlerde hangi partiye ve hangi Cumhurbaşkanı adayına oy verdiğini de açıkladı.

Son dönemde Mehmet Ali Erbil ile girdiği "servet" polemiği ile dikkat çeken Acun Ilıcalı gazeteci Cüneyt Özdemir'in yayınına katılarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Cüneyt Özdemir "Cumhurbaşkanıyla ilişkisi nedir diye sor diyorlar. Sana sürekli soruluyor Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yakın, servetini yapmasında AK Parit ile ilişkilerinin etkisi var mı? Bu soruyu sormak bana zul geliyor ama Erdoğan mı zengin etti seni Acun?" deyince Acun Ilıcalı bu konuda da sessiz kalmadı.

"MADDİ TARAFIMDA BUGÜNE KADAR GELMEMDE..."

Ilıcalı "Yani çok açık yüreklilikle iki konuyu söylemem lazım; birincisi maddi tarafımda bugüne kadar gelmemde cumhurbaşkanımızın herhangi bir etkisi olmamıştır bunu zaten herkes de görüyor benim kanalım hangisiydi Show idi sonra Star idi. Buraya reyting alıp ekonomi yaratmasında doğal olmayan ne var anlamış değilim" dedi.

Acun Ilıcalı devamında ise "Benim cumhurbaşkanımıza çıkarsız bir sempatim var AK Parti ile bir alakam olduğunu hatırlamıyorum. Ama oyumu kime verdim; AK Parti'ye verdim. Cumhurbaşkanımızı başarılı buluyorum." dedi.

Acun Ilıcalı, Adnan Oktar ve FETÖ iddialarını da yalanladı. Acun Ilıcalı Adnan Oktar ile görüşmesinin üzerinden 35 yıl geçtiğini söyleyerek "Olay yoktu o zaman adam sonrasında sapıttı" dedi.