Galatasaray'a küfür ettiği iddia edilen Derya Uluğ'dan dikkat çeken açıklama

Güncelleme:

Galatasaray’a küfür ettiği anlara ait görüntüler sosyal medyada tepki çeken güzel şarkıcı Derya Uluğ eleştirilerin hedefi olduktan sonra dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Derya Uluğ geçtiğimiz günlerde verdiği bir konseri sırasında hayranlarının azizliğine uğradı. Sahnede Sezen Aksu’nun ‘Şinanay’ şarkısını seslendirdiği anda bazı hayranlarının Galatasaray’a küfür şeklinde şarkıyı değiştirdiği duyuldu. O anlarda Derya Uluğ'un tebessüm edip ara vermeden şarkısını söylemeye devam ettiği görüldü. O şarkının küfürlü şekilde değiştirilmesine ve Uluğ'un tepkisiz kalması eleştirildi. Gerçek, göründüğünden farklı çıkarken, Uluğ'dan açıklama geldi.

Konuya ilişkin X (Twitter) hesabından bir paylaşımda bulunan Fenerbahçe taraftarı Derya Uluğ şu ifadeleri kullandı: "Bugüne kadar hiç bir takıma ya da taraftarına hakaret ya da saygısızlık içeren bir paylaşımım tavrım olmamıştır. Paylaşılan video, editlenip, kurgulanmış şekilde sosyal medyaya servis edilmiş bir videodur. Benim için küfürün savunulacak, övünülecek bir tarafı hiç bi zaman yoktur, olmayacaktır da."