Gonca Vuslateri hamileymiş... Jet hızında evlenecek

Gonca Vuslateri hamileymiş... Jet hızında evlenecek
Güncelleme:

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri'nin hamile olduğu ve jet gibi bir düğün hazırlığında olduğu ortaya çıktı.

"Çocuk sahibi olmak istiyorum. Hem de aşırı şekilde, inanılmaz derecede" diyen Gonca Vuslateri muradına erdi. Şu günlerde Zaferin Rengi filminde Vera rolüne hayat veren Gonca Vuslateri çekimlere koştururken güzel haberi aldı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Gonca Vuslateri‘nin hayatında güzel bir dönem başladı. Başarılı oyuncu 7 aydır beraberlik yaşadığı sevgilisiyle bebek haberi aldı.

2,5 aylık hamile olan ünlü oyuncunun sette rahat etmesi için her türlü konfor sağlanıyor. Henüz cinsiyeti belli olmayan bebeğin doğum tarihinin 19 Mayıs olması bekleniyor.

GONCA VUSLATERİ'DEN AÇIKLAMA

Gonca Vuslateri bebek beklediği haberini sosyal medyadan yaptığı açıklamayla doğruladı.

Ünlü oyuncu sette bebek haberini almış ve çok mutlu olmuştu. Sevgilisiyle bebek haberi gelir gelmez evlilik kararını hızlandıran başarılı oyuncunun geçen sene yaptığı anne olmak istemediği yönündeki açıklaması gündem olunca yazılı bir açıklama yaptı, Vuslateri'nin açıklaması şu şekilde:

"Harika bir gün olsun. Ankara’da hava cillop zira… Magazinde kendimi okudum az önce… Zaten Birsen Altuntas dışında kimseye konuşmam. Prensibim oldu bu… Evet, hamileyim. Bilinmesi için erken bir dönem. İşe gidip geliyorum, ortamım sakin…. Kadın olduğum için doğurma özelliğim var zaten… Öncelikle şaşkınlığa son vereyim. Yani bu genelde olabiliyor. ‘Anne olmak çok istemedim’ açıklamamı önüme getirmeyin. Hâlâ aynı fikirdeyim. Sadece gelene ‘git’ demiyorum. Bu da seçimim… Hazır demiyorken de; bu beni otomatik çocuk annesi yapar. Kendini kaybetmiş annelik ayinlerinde görünür müyüm bilmiyorum ama gayet cool akıyor hayatım…" 

Gonca Vuslateri ismini gizli tuttuğu sevgilisi hakkında da şunları söyledi:

"Mükemmel bir sevgilim var. Gözüne ilk baktığımda ‘bu adam’ dediğim… Hâlâ da o adam… Sanırım hep o… Fakat ünlülük işinde değil. Var olmak istememek demokratik hakkı… Öyle de olacak. Biz onu göreceğiz fakat hakkında konuşmayacağız. Nasıl ama? Cillop. Çünkü herkes baba olamaz. O bir baba adayı… Ne isterse o…. Evlilik tabii çocuk haberini aldığımda düşündüğüm bir şey… Bir kez evlendim. Gelinlik, takı, tabak çanak, pasta-börek sevmiyorum zira acayip rahatsız edici bir ses… Tüm düğünlerin ses sistemi korkunçtur. Düğün kanaatim budur. Aile hukuku her şeyin üstündedir. Olmalıdır. Çocuğun özlük hakları için… Fakat hava soğuk, ısınınca bir düğün yaparım."

Vuslateri sözlerini şöyle sürdürdü:

"Benim hayatım çok mutlu ve sakin aslında ama insanlar Dilan Polat’a attığı like’ları iptal etmekten tabii zaman mı buluyor. Kardeşim her kafasına para bağlayana atlama huyumuz nedir ki… Neyse… Buraya kadar Gonca dilinde konuştum. Merakı giderdim. Dünyada savaş var. Doğru mu? Siz de her gün benim gibi koca koca çarşafların, çöp torbalarının içinde hayatını kaybetmiş bebek görseniz insanlığınız hangisine el verir. Ben vicdanımı sokakta bulmadım. Zihniyetime ve yüreğime yaptığım yatırım, kalitesinden şüphesizliğim böyle lakayıt bir sevinç harbine izin vermiyor. Süreç herkesin hayrına olsun. Hepinizi kucaklıyorum… İnsan kıymetlidir."