İzzet Yıldızhan'ın genç kadına attığı mesajlar ifşa oldu!

İzzet Yıldızhan'ın genç kadına attığı mesajlar ifşa oldu!
Güncelleme:

57 yaşındaki ünlü türkücü İzzet Yıldızhan'ın DJ Aysu Varol'a Instagram üzerinden attığı mesajlar ifşa oldu. Yıldızhan'ın, genç kadını ofisine davet ettiği ortaya çıktı.

9 çocuk babası İzzet Yıldızhan'ın sosyal medya üzerinden bir kadınla olan konuşmaları ifşa oldu. Kendisini tanışmak için ofise çağıran türkücünün mesajlarını ifşa eden genç kadın, "İki nam salan hemen istediğini elde ederim havasında" dedi.

GENÇ KADINI OFİSE DAVET ETTİ
Son olarak piyano başında söylediği türkü ile magazin basınına gündem olan ünlü şarkıcı bu kez ifşa mesajları ile gündeme geldi. 9 çocuk babası olan 57 yaşındaki İzzet Yıldızhan'ın genç DJ Aysu Varol'a yolladığı mesajlar magazin gündemine bomba gibi düştü. İzzet Yıldızhan Varol'u tanışmak için ofisine davet edince kıyamet koptu.

İzzet Yıldızhan'ın genç kadına attığı mesajlar ifşa oldu! - Resim : 1

TÜM MESAJLARI İFŞA ETTİ
9 çocuk babası 57 yaşındaki İzzet Yıldızhan'a tepki gösteren Aysu Varol, Yıldızhan'ın kendisine imalı mesajlar attığını, ofisine davet ettiğini iddia ederek Instagram ve Whatsapp konuşmalarını ifşa etti. Yıldızhan peş peşe mesajlar gönderdiği genç kadını Instagram'dan engelledi.

İzzet Yıldızhan'ın genç kadına attığı mesajlar ifşa oldu! - Resim : 2