MasterChef All Star'da Mehmet şef sinirlerine hakim olamadı

MasterChef All Star'da Mehmet şef sinirlerine hakim olamadı
Güncelleme:

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef All Star'da yaşanan heyecanda yarışmanın şeflerinden Mehmet Yalçınkaya sinirlerine hakim olamadı ve bir yarışmacıyı "Kendine gel, burası All Star" diyerek uyardı.

Ekranların sevilen yemek yarışması MasterChef'te gerilim had safhada. Cemre'nin eleme potasından çıkabileceğini düşünerek Metin'in adını vermesi bardağı taşırdı. Metin, "Gecenin en iyi hamburgeri! 8 kişide tek kazanan adam potada şu an şef!" diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

Eren ise "Bana desin ki: 'Kardeşim sen güçlüsün. Sen git.' Sonuna kadar potaya girerim. Ama 'Sen çıkarsın ağabey!' düşüncesi. Yok öyle bir şey." dedi.

"Diğer arkadaşları bilemem. Belki çekingen oynayabilirler ama ben öyle oynamak istemiyorum." diyerek kendini savunan Cemre üzerine çok gelinince "Kusura bakmayın arkadaşlar ama hepinizin elenmesini istiyorum" ifadelerini kullandı.

Ekranların sevilen yemek yarışması MasterChef'te gerilim had safhada. MasterChef All Star'da hem rakiplerine hem de zamana karşı yarışan yarışmacılar dikkatsizlikleri nedeniyle sıkıntı yaşayabiliyor.

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu yarışmacılardan lazanya yemeği yapmalarını istedi. Yemek tadımı sırasında ise olanlar oldu.

MEHMET ŞEF UYARDI: "BU GİDİŞ İYİ GİDİŞ DEĞİL"

Fragmanda Mehmet Yalçınkaya'nın "MasterChef'teki en büyük günahlardan biri! İki şeften de kılçık çıktı. Seni ciddi şekilde uyarmak istiyorum. All Star'da bitmemiş bir şeyleri derleyip toplayıp tabak çıkarmaya çalışmak ne demek? Kendine gel, burası All Star. Bu gidiş iyi gidiş değil!" dediği duyuldu.

Bu yarışmacının kim olduğu ise şimdiden merak konusu oldu.