Seren Serengil'den kötü haber

Güncelleme:

Tuğba Ekinci, Ebru Polat, Seyhan Soylu, Bahar Candan ve Nurettin Soydan'ın yer aldığı Flash Tv'de yer alan Al Sana Haber programında Seren Serengil'in sağlık durumunun kötüye gittiği açıklandı.

Hastanaye yatan Seren Serengil sağlık durumu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Açıklamanın ardından Flash TV'de Seren Serengil'in sağlık durumu gündeme geldi

Seren Serengil sağlık durumu ile ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamada; "Merak etmişsiniz iyiyim... aslında hastaneye yatırılmam damardan beslenme sürecimi gözlem altında sürdürmem söylendi. Ama ben sadece sabahları doktor gözetimi ve eşliğinde sadece yayın için  saat izin alabildim ama sonrası serumumu almak zorundayım çünkü ağızdan aldığım ne bir ilaç ne de bir besin emilim olmadığı için artık vücuduma yaramıyor organlarım  kötü durumda... ameliyat olana kadar damardan beslenmeye devam  edeceğim ki vücut ameliyatı kaldırsın dün gece nefes alamadım gece uykumdan uyandım ama  bugün daha iyiyim tek tek cevap veremedim durumum şimdilik bu dualarınız için iyi dilekleriniz için o kadar teşekkür ederim ki aldığım serum kadar iyi hissettiriyor insan böyle durumdayken daha çok sarıp sarmalanmak istiyor. İyi ki varsınız" dedi.

Bu açıklamanın ardından Tuğba Ekinci, Ebru Polat, Seyhan Soylu, Bahar Candan ve Nurettin Soydan'ın yer aldığı Flash Tv'de yer alan Al Sana Haber programında Seren Serengil'in sağlık durumu gündeme geldi. Programda; Seyhan Soylu: "Damardan besleniyormuş yediğini de hazmetmiyormuş" dedi.
Mustafa Tohma ise "Pankreas ve karaciğer iflas boyutunda. Kemik erimesi başladı. 4 cm boyu kısaldı." dedi.