Tuba Büyüküstün Seferin Kızı ile böyle vedalaştı

Tuba Büyüküstün Seferin Kızı ile böyle vedalaştı
Güncelleme:

Ekranalrın sevilen dizisi Sefirin Kızı dün akşam 52. bölümüyle ekranlara final yaparak veda ederken diziyer Neslihan Atagül'ün ayrılmasından sonra dahil olan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün yaptığı veda paylaşımıyla dikkat çekti.

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün geçtiğimiz aylarda dahil olduğu ve Engin Akyürek'le birlikte başrolü paylaştığı Sefirin Kızı dizisine veda paylaşımı yaptı.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN BÖYLE VEDA ETTİ

Tuba Büyüküstün paylaşımında "Bu akşam son kez sizinle buluşacağız. Her başlangıç bir sonu beraberinde getirir. Belki de bu yüzdendir yolculuğun nasıl olduğunun önemi. Bu yolda yepyeni tanıştığım, yıllar sonra tekrar buluştuğum, aynı yağmurun altında ıslandığım herkese teşekkür ederim" notunu yazdı.

Güzel oyuncu, rol arkadaşı Engin Akyürek'le sette çekim için bekledikleri anlardan bir kareyi de Instagram hikayeler kısmından paylaştı.

 Tuba Büyüküstün setin son gününde çekilen fotoğrafı da hayranlarıyla paylaştı.

 EYLEM CANPOLAT'TAN VEDA MESAJI

Sefirin Kızı dizisi final yaptı! Engin Akyürek'ten Sefirin Kızı hayranlarına veda paylaşımı
bölümüyle final yapan Sefirin Kızı'nın senaristi Eylem Canpolat da yaptığı veda paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Hiç hesapta yokken girdi hayatıma Sefirin Kızı ailesi ve Bodrum. Birbirimize yuva olduk can olduk. Başımıza gelmeye kalmadı.

Ama herkesi elinden gelen için çabaladı ki bence o emek her şeye değer. 1. bölümünden finalimize kadar kamera önünde ve arkasında emeği geçen herkesin ömrüne bereket. İyi ki diyorum. Çok şey öğrendim çok şey yaşadım. Çok dost kazandım.

Eski dostlarıma kavuştum. Seyredenlerin gönlüne de bir sıcaklık bırakabildiysek ne mutlu bana. Yeni hikayelerde "görüşmek üzere"