Yargı dizisinde final öncesi vedalar peş peşe yaşanacak

Yargı dizisinde final öncesi vedalar peş peşe yaşanacak
Güncelleme:

Ekranların sevilen yapımlarından Yargı dizisi adım adım finale yaklaşırken, Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerini paylaştığı dizide vedalar da sıklaştı...

Yargı dizisinden peş peşe kötü haberler gelmeye devam ediyor. Ulusal Post'da aktarılanlara göre diziden bir oyuncu daha ayrılacak. Geçtiğimiz günlerde Yargı dizisinden Rıdvan karakterine can veren  Yiğit Kalkavan ayrılmıştı. Yeni isim ise seyircilerin çok sevdiği bir isim olan Pars karakteri.

Çukur dizisiyle ünlenen Mehmet Yılmaz Ak 2 sezondur seyirci karşısına Yargı dizisiyle çıkıyor. Pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisinde Pars karakterine can veren Mehmet Yılmaz Ak dizide Ilgaz karakterine can veren Kaan Urgancıoğlu'ndan sonra en sevilen isimdi. 

Öte yandan Yargı dizisinden büyük final öncesi başka oyuncularda ayrılacak. Haziran ayında final yapması beklenen Yargı'ya sadece bir kaç bölüm sonra Merdan karakterine can veren Cezmi Baskın'da veda edecek.

Yargı, Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin'in üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme aldığı, ilk bölümü 19 Eylül 2021 tarihinde yayımlanan dram, aksiyon, psikolojik gerilim, polisiye ve suç türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz paylaşmaktadır.

YUNANİSTAN'DA DA YAYINLANIYOR

Yargı dizisi komşu ülke Yunanistan'da da yayınlanıyor. Yunanistan'da uyarlaması yayınlanan Yargı dizisi ayrıca İspanya'da da İspanyolca olarak ekrana geliyor