Müge Anlı’dan canlı yayında tepki çeken sözler

Müge Anlı’dan canlı yayında tepki çeken sözler
Güncelleme:

ATV ekranlarında izlenme rekorları kıran Müge Anlı'nın programında Müge Anlı'nın "Ben olsam o kadını öldürürüm" ifadesi büyük tepki çekti.

Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'e bu sefer konuk ya da konu değil bizzat programın sunucusu Müge Anlı söyledikleriyle damgasını vurdu.

Programda son olarak ikiz çocuk annesi H.Ç.'nın hayatını kaybetmeden önce darp edildiği tespit edilmişti. Evinin banyosunda ölü bulunan H.Ç.'nın tırnaklarından alınan DNA örneği şüphe oklarını üzerine çekmesine rağmen eşi R.Ç. ile uyuşmadı. R.Ç. ile ilişki yaşayan bir kadının canlı yayına bağlandı.

Ama ne olduysa o anda oldu. Programın sunucusu Müge Anlı telefondaki kadına “Ben olsam o kadını öldürürüm. Öldürmek için fırsat kollarım” sen nasıl kıskanmıyorsun? dedi.

Müge Anlı'nın canlı yayındaki bu sözleri hem stüdyodaki hem de ekranları başındaki izleyicilerde şok etkisi yaratırken ünlü televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan da Müge Anlı'ya "Müge Anlı da delirdi! Baya baya!" diyerek tepki gösterdi.

Müge Anlı'nın canlı yayındaki bu sözleri hem stüdyodaki hem de ekranları başındaki izleyicilerde şok etkisi yaratırken ünlü televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan da Müge Anlı'ya