Altay Bayındır: Daha hızlı ve çok daha güçlü döneceğim

Altay Bayındır: Daha hızlı ve çok daha güçlü döneceğim
Güncelleme:

Konyaspor maçında sakatlanan Fenerbahçe'nin deneyimli kalecisi Altay Bayındır, ameliyat olmuştu. Altay Bayındır'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile camiaya seslendi.

Ameliyat olan Fenerbahçe 'nin deneyimli kalecisi Altay Bayındır, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla duygularını paylaştı.

Altay Bayındır'ın açıklaması şu şekilde;

 ''Cuma günü Konya maçı için yola çıkarken, en büyük motivasyonum, takımıma, arkadaşlarıma daha fazla katkı vermek; daima arkamda dimdik duran camiamı mutlu etmekti. Maalesef olmadı. Cumartesi günü Konya’da saha içinde sakatlıktan bağımsız olarak hissettiklerim, bugün hala canımı acıtıyor. Üzgünüm, gerçekten kalbimin en derininden üzgünüm.

Takımımdan böylesi önemli bir dönemde ayrı kalmak, mutluluğu da mutsuzluğu da paylaşamamak çok büyük bir yalnızlık. Ameliyatı yapan doktorumuz, başarılı bir ameliyat geçirdiğimi söyledi. İnanıyorum, öngörülenlerden daha hızlı ve çok daha güçlü döneceğim takımıma.

Bu süreçte, güzel dileklerini, dualarını esirgemeyen ve beni bir saniye olsun yalnız bırakmayan Büyük Fenerbahçe Ailem başta olmak üzere, tüm sporseverlere içten ilgi ve destekleri için teşekkür ederim.

Yakında yeniden görüşmek üzere…''