Akhisar'da Sağlam'a veto Mesut Bakkal gündemde

Akhisar'da Sağlam'a veto Mesut Bakkal gündemde

Akhisar Belediyespor'un Cihat Arslan'la yolları ayırmasından sonra yönetim zaman geçirmeden teknik adam arayışına başladı.

Bugün kulislerde ismi dolaşan Ertuğrul Sağlam'a yalanlama gecikmedi. Yeşil-siyahlı yöneticiler Sağlam'ın kesinlikle adaylar arasında olmadığını, adının bile gündeme gelmediğini söylediler. Yönetimde geçtiğimiz sezon Mersin İdman Yurdu'nu çalıştıran Mesut Bakkal'ın ismi konuşulurken, bazı yöneticiler takımın başına yabancı bir teknik adam getirilmesini savundu.
 
Yeşil-siyahlı ekip sabah idmanını Antrenör Cem Kavçak yönetiminde yaptı. Sezon başında Cihat Arslan tarafından kadro dışı bırakılan Mervan Çelik ile transferin son gününde 3 yıllık sözleşme imzalayan Özer Hurmacı da takımla çalıştı. "Ben Akhisar'ın çocuğuyum" diyen Kavçak, daha önce Roberto Carlos'un yardımcılığını yaptığını hatırlatarak, "15 aydır Cihat Arslan'la çalışıyordum. Yönetim böyle bir karar aldı. Umarım herkes için hayırlı olur. Yeni bir teknik adam bulununcaya kadar görev bana verildi. Elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğim" diye konuştu.
 
Öte yandan yeşil-siyahlı ekip, milli maç nedeniyle lige verilen arayı boş geçirmemek içtin yarın TFF 1. Lig takımlarından Bandırmaspor ile özel bir karşılaşma yapacak. Akhisar İlçe Stadı'ndaki müsabaka saat 17.00'de başlayacak.