Antalyaspor'da kombine ve loca fiyatları açıklandı !

Antalyaspor'da kombine ve loca fiyatları açıklandı !

Antalyaspor'un 2015-2016 sezonu bilet fiyatları açıklandı.

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekibi Antalyaspor'un kulüp başkanı Gültekin Gencer, taraftarların 1 Ağustos'tan itibaren passolig sisteminden koltuklarını satın alabileceklerini söyledi.

Gültekin Gencer, Hasan Subaşı Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, takımın Süper Lig'e çıkmasıyla, Türkiye'nin en modern statlarından birine kavuşacağını belirterek, "Antalyaspor, son yıllarda maçlarını ortalama bin 500-2 bin taraftara oynuyor. Bu rakamın, yeni transferlerle 15 binin üzerine çıkacağına inanıyorum" dedi.

Şehre heyecan katmak için yıldız transferlere imza attıklarına dikkati çeken Gencer, "stat yetişmiyor" şeklindeki söylentilerin de gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.

Kentte "kombine" heyecanının bulunduğunu belirten Gencer, şöyle konuştu:

"Kombine almak isteyip de statla ilgili söylentiler nedeniyle tereddüt yaşayanlar var. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ile görüştüm. Stat yetişecek, bir sorun yok. Koltuklar ve saha, 15 Ağustos'a kadar bitecek. Koltuklar katlanır olacak. Taraftarlar 1 Ağustos'tan itibaren passolig sisteminden koltuklarını satın alabilecekler."

Gencer, passolig sisteminin kurulmasıyla ilgili çalışmaların sürdüğünü anlatarak, yeni sistem kurulana kadar Akdeniz Üniversitesi Stadı'ndaki sistemi yeni stada taşıyabileceklerini kaydetti.

Bilet fiyatları açıklandı

Toplantıda Antalyaspor'un 2015-2016 sezonu bilet fiyatları açıklandı.

Asbaşkan Okan Alanyalı, yeni stadı doldurmayı amaçladıklarını belirterek, 42 locayı 100 ile 300 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa çıkardıklarını söyledi.

Alanyalı, "Kombinelerde VIP tribünü 5 bin, batı tribünü alt orta bin 500, batı tribünü alt yan bin, doğu tribünü 500, kale arkalarını da 150 liradan satışa çıkarıyoruz" dedi.

Kombine almayan taraftarlar için uygulanacak bilet fiyatlarını da açıklayan Alanyalı, şöyle konuştu:

"Kombine almayan taraftar, ligde şampiyonluğu bulunan takımların maçlarına VIP tribün için 750, batı orta tribün için 250, batı yan tribün için 200, doğu tribün için 150, kale arkaları için 100 lira vererek girebilecek. Şampiyon olmamış takımların maçlarında ise VIP tribün 300, batı orta tribün 100, batı yan tribün 75, doğu tribün 50, kale arkaları ise 25 liradan satışa çıkacak."