Fenerbahçe'de stoper arayışı

Fenerbahçe'de stoper arayışı

Fenerbahçe, Schalke’den ayrılan Neustadter ile Marsilya ile sözleşmesi sona eren N’Koulou transferini bitirmeye çalışıyor.

Sarı-lacivertli kulüp, stoper arayışında sona geldi. Yönetim Schalke’den ayrılan Neustadter ile Marsilya ile sözleşmesi sona eren N’Koulou transferini bitirmeye çalışıyor. EURO 2016’da Rus Milli Takım forması giyen Neustadter ile büyük ölçüde anlaşma sağlanmıştı. N’Koulou transferinde ise menajeri engel çıkardı. Beşiktaş başta olmak üzere birçok kulübün futbolcusunu istediğini belirten oyuncunun menajeri sürekli fiyat arttırıyor.

Egemen iddiası

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’den ayrılarak futbol hayatını İsviçre’nin FC Wil 1900 takımında sürdürme kararı alan Egemen Korkmaz’ın sarı-lacivertli takıma dönme ihtimali belirdi. 33 yaşındaki tecrübeli futbolcunun savaşçı kimliği ve tecrübesi ile stoper bölgesine iyi bir alternatif olabileceğinin düşünüldüğü belirtildi.

Sönük açılış

2015-16 sezonunu kupasız kapatan Fenerbahçe, yeni sezonu 27 Haziran’da açıyor. Samandıra Can Bartu Tesisleri’ndeki açılış beklenenin aksine bir hayli sönük geçecek. Takımdan ayrılan 10 futbolcu, EURO 2016 nedeniyle milli takım sürecinde olan 5 futbolcu ve ameliyat olan Volkan Demirel, çalışmalarda olmayacak. Yaklaşık 16 futbolcusundan yoksun olacak Fenerbahçe’de kamp sürecine kadar bu durum değişmeyecek.