Galatasaray'a 3 bedava transfer !

Galatasaray'a 3 bedava transfer !

Galatasaray Kasımpaşa'dan Titi, Tunay Torun ve Andre Castro'yu transfer edecek.

Gelecek sezon transfer çalışmalarına şimdiden başlayan Galatasaray, Kasımpaşa'da oynayan ve sezon sonunda serbest kalacak olan Titi, Tunay Torun, Andre Castro'yu renklerine bağlayacak.

Galatasaray'da futbol takımından sorumlu yönetici Cenk Ergün'ün 'transfer çalışmalarına başladık' açıklaması sonrasında sarı kırmızılıların ilgilendiği futbolcular da ortaya çıkmaya başladı.

Mali durumu sebebiyle sözleşmesi sezon sonunda sona erecek isimlerle ilgilenen Galatasaray, Kasımpaşa'nın 3 yıldızını listesine aldı.

İşte o oyuncular...

Titi - Andre Castro ve Tunay Torun

3 futbolcunun da sezon sonunda boşa çıkacak olması sebebiyle Galatasaray'ın kısa sürede oyuncular ve menajerleriyle görüşeceği öğrenildi. 3 futbolcunun da Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor'un onayından geçtiği belirtildi.

Donk'un hatasına düşülmedi

Galatasaray yönetimi geçtiğimiz sezonun devre arasında sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Donk'u 2.5 milyon euro bedelle transfer etmişti. Sarı kırmızılı yönetim, aynı hataya bu transfer döneminde düşmedi ve sözleşmesi sezon sonunda sona erecek futbolcuları bedelsiz olarak kadrosuna katmak için sabırlı davrandı. Galatasaray'ın Kasımpaşalı 3 ismi de bu şekilde bedelsiz olarak kadrosuna katmak için girişimlere başlayacağı özellikle Titi konusunda ısrarcı olacağı aktarıldı.

YeniŞafak