Gomez, yıldız transfer istiyor

Gomez, yıldız transfer istiyor

Mario Gomez, takımın gücünü artıracak yıldız futbolcu takviyesi istediğini söyledi.

Beşiktaş'ın şampiyonluğunda büyük hissesi olan Süper Lig'in gol kralı Mario Gomez, Beşiktaş'ta devam etmek için ücretine zam değil, takımın gücünü artıracak yıldız futbolcu takviyesi istediğini söyledi.

"ALTI MAÇTA ALTI YENİLGİ ALIP ELENMEK İSTEMİYORUM"
 
Bild Gazetesi'ne verdiği röportajda Gomez transferiyle ilgili şöyle dedi:
Şampiyon olduk ve yeniden şampiyon olmak istiyorum. Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağız. Altı maçta altı yenilgi alıp elenmek istemiyorum"
 
HERKESİN GÖNLÜ RAHAT OLSUN
 
Gomez,  Beşiktaş'tan aldığı yıllık 3 milyon Euro ücretini artırmak için naz yaptığı iddiasına da şu yanıtı verdi: "Türkiye'deki herkesin gönlü rahat olsun. Ücretimi artırmaya çalıştığım düşünülmesin. Başkan her şeyi biliyor. Tek bir Euro bile fazla istemiyorum."
 
Artık kariyerimde son düzlüğe geldiğini söyleyen Gomez, Beşiktaş'la anlaşamazsa ne yapacağını konusunda da şunları söyledi: "Hiç bir şey umurumda değil. Avrupa Şampiyonası boyunca gelecek sezonu düşünmeyeceğim."
 
Gazete röportajın sonunda, Beşiktaş'ın Gomez'in beklediği transferleri yapmadığı takdirde golcüsünü de kaybedeceğini belirterek İngiltere Premier Ligi'nden gelen tekliflerin bilindiğini belirtti.