Pepe'yi Ricardo Quaresma ikna edecek

Pepe'yi Ricardo Quaresma ikna edecek
Güncelleme:

Beşiktaş, imza parası konusunda henüz anlaşamadığı tecrübeli stoper Pepe için, Ricardo Quaresma’yı devreye soktu.

Portekizli dünyaca ünlü futbolcuya teklifini yapan Beşiktaş, imza parası konusunda henüz anlaşamadığı tecrübeli stoper için Ricardo Quaresma’yı devreye soktu. Kartal pazarlıkları sürdürürken Q7 de, vatandaşını ikna etmek için her şeyi yapıyor.

xİspanyol devi Real Madrid’le sözleşmesi sona eren ve bonservisi elinden olan Pepe için Beşiktaş’ın inadı sürüyor. Siyah-Beyazlılar, Portekizli stopere son olarak menajeri Jorge Mendes vasıtasıyla 2 yıllık sözleşme için senelik 3.5 milyon ve imza parası olarak da 2.5 milyon Euro teklif etmişti. Ancak 34 yaşındaki oyuncunun imza parası konusunda daha fazla bir rakam talep ettiği konuşuluyor. Alınan bilgiye göre yıldız futbolcu, bu konuda 5 milyon Euro’da diretiyor.

Başkan Fikret Orman ve kurmayları ise orta yolu bulmak için pazarlıkları hızlandırdığı ifade edildi. Konfederasyon Kupası’nda ülkesi Portekiz’in kadrosunda bulunan Pepe’nin, yarı finalde Şili’ye yenilmelerinin ardından geleceğine daha fazla odaklandığı öğrenilirken, bu sırada ise devreye onun yakın arkadaşlarından biri olan Ricardo Quaresma’nın girdiği belirtildi.

Kara Kartal’ın, Quaresma’dan, Pepe’yi ikna etmesi konusunda destek istediği ve bu konuda futbolcusundan olumlu yanıt aldığı bildirildi. Q7’nin, milli takım kampında birlikte olduğu takım arkadaşına Beşiktaş ve İstanbul hakkında çok olumlu şeyler anlattığı ifade edildi. Pepe’ye bir bakıma buraya gelmesi için baskı yapan Quaresma’nın, Pepe’yi en az Beşiktaş kadar takımda görmek istediği vurgulandı.

Fanatik