Fransızların moraller sıfır! Mbappe'nin Macron'a hareketi olay oldu

Güncelleme:

2022 Dünya Kupası finalinde Arjantin'e mağlup olan Fransa büyük üzüntü yaşadı. Maçın yıldızı Kylian Mbappe, karşılaşma sonrası Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un yüzüne bile bakmaması dikkat çekti.

Katar'da oynanan 2022 Dünya Kupası finali nefes kesti. Normal süresi 2-2 uzamaların ise 3-3 bittiği mücadelede seri penaltı atışları sonunda Arjantin kupaya uzanan taraf oldu. Mağlubiyet sonrası büyük üzüntü yaşayan Fransız futbolcu Kylian Mbappe'nin Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a karşı hareketi ise büyük yankı uyandırdı.

MBAPPE, MACRON'UN YÜZÜNE BAKMADI
Karşılaşmayı tribünde izleyen Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, ülkesinin kaybettiği final sonrası futbolcuları teselli etmek için sahaya girdi. Maça attığı 3 golle damga vuran Mbappe'nin yanına giden Macron, yıldız futbolcuya bir şeyler söyledi. Ancak Mbappe, Macron'un yüzüne dahi bakmadı.

YANINDAN UZAKLAŞTI
Umursamaz bir tavır takınan Fransa Milli Takımı'nın yıldızı Mbappe, Macron'un yanından adeta kaçarak uzaklaştı. O anlar dünya kamuoyunda büyük yankı uyandırırken, Mbappe'nin tavrı ve vücut dili Macron'un sahadaki varlığından memnun olmadığı şeklinde yorumlandı.