Elizaveta Belyaeva Beşiktaş taraftarından çekiniyor

Elizaveta Belyaeva Beşiktaş taraftarından çekiniyor

Lokomotiv Moskova'nın tribün liderlerinden Elizaveta Belyaeva, Türk taraftarlarından çekiniyor.

UEFA Avrupa Ligi'nde yarın Beşiktaş'ı ağırlayacak olan Lokomotiv Moskova'nın tribün liderlerinden biri de Elizaveta Belyaeva. Genç tribün lideri, zorlu maça ilişkin açıklamalarda bulundu...

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi Lokomotiv Moskova'nın tribün liderlerinden Elizaveta Belyaeva, Türk taraftarlarından çekiniyor.

Yarın oynanacak H Grubu kaşılaşması öncesi açıklamalarda bulunan Belyaeva, stadda iyi bir atmosfer oluşacağını ifade etti. "Türk taraftarı oldukça ateşli ve coşkulu" diyen Belyaeva "Deplasman maçlarında ev sahibini bastırabiliyorlar. Beşiktaş'ın güçlü bir taraftar grubuna sahip olduğunu biliyorum. Kendi evimizde deplasman havası yaşamaktan çekiniyoru" dedi.

25 yaşındaki Elizaveta Belyaeva, daha 9 yaşındayken Moskova'da takım maskotları yarışmasında birinci seçildi. 16 yıldır da takımın fahri amigosu olarak tribünleri coşturuyor.

Sözlerine, "Tribün üstünlüğünü koruyacağımızı düşünüyorum" şeklinde devam eden Belyaeva, sonuca ilişkin de şunları söyledi: "Kendi evinde Lokomotiv favori. Beşiktaş'ın işi kolay olmayacak. Lokomotiv'in kazanacağından yüzde yüz eminim. Skor 2-1 ya da 3-1 olabilir. Omar Niasse, daha önce Türkiye'de oynadı, bu maçta gol atacağını düşünüyorum."

"MOSKOVA GÜVENLİ BİR ŞEHİR, TÜRK SEYİRCİLERİ GÖRMEK İSTERİZ"
Belyaeva, Lokomotiv Moskova taraftarları olarak UEFA Avrupa Ligi'ne yakışır bir maç seyretmek istediklerini belirterek, "Her şeyden önce dostluk kazansın. Türk futbolseverleri Moskova'da görmekten mutluluk duyarız. Moskova, futbol seyircisi için güvenli bir şehir" değerlendirmesinde bulundu.