Fenerbahçe ve rakip Molde'den kuraya ilk yorum...

Fenerbahçe ve rakip Molde'den kuraya ilk yorum...

Kuranın ardından iki yönetici şu değerlendirmede bulundu...

Fenerbahçe Asbaşkanı Nihat Özbağı kura çekimi sonrasında yaptığı değerlendirmede, 
"Dünya yıldızlarını kadromuza kattık. Tüm takımlar bizim rakip olmamızı istemiyor. inşallah takımımız o seviyelere gelir. Çok iyi bir kadromuzu var, inşallah finaller görürüz. Mağdur bir takımız. Birinci torbada olması gereken bir takım olarak 3. torbada yer aldık.
Bütün takımlar dengeli, güçlü takımlar ama biz daha güçlüyüz. İnşallah F.Bahçe için hayırlı olur" şeklinde konuştu.
 
F.Bahçe Asbaşkanı Önder Fırat da, tüm takımları önemli sayıp saygı duyuyuroruz. ama rakibin kim olduğu önemli değil. bu yıl çok iyi bir kadroya sahibiz. İlk maçlara kadar daha vaktimiz var. Son olarak katıldığımız Avrupa Ligi'nde kıl payı kaçırdığımız finali bu yıl yakalamak istiyoruz. 
Rakiplerin bizden çekindiği doğru Ajax'ın yöneticisinin kuranın hemen ardından bizim favori olarak işaret etmesi de bunu gösteriyor" şeklinde konuştu. 
 
Rakip Molde'den ilk yorum:
 
Molde Kulübü yöneticisi Jakobsen "Daha önce hiç karşılaşmayan 3 takım aynı grupta yer aldı. 3 takım da Şampiyonlar Ligi ön elemesi oynadıktan sonra Avrupa Ligi'ne devam eden takımlar. İlginç bir grup. Çok zorlu bir grup olacağı kesin. Biz elimizden geleni yapacağız".. dedi.
 
Turgut Acar'ın açıklamaları:
 
Fenerbahçe Kulübü Dış İlişkiler Müdürü Turgut Acar ise yaptığı açıklamada 'Tekrar Avrupa arenasında kalışımız gelecek için büyük bir vaad. Gücümüzü gruplarda yansıtabileceğimizi düşünüyoruz. Rakipler tanıdığımız takımlar. Biraz önce kendilerine de bildirdik. Her türlü ilişki ve diyaloğu kendileriyle kuracağız.
 
Hedefimiz gruptan çıkıp diğer turları atlayarak finale gitmek. Fenerbahçe'nin hedefi sürekli ileyire gitmektir. Kulübümüzün uyguladığı planlamalara da bakılırsa ilerlemeyi hedefliyor.

Milliyet