Fenerbahçe'ye hakem uyarısı !

Fenerbahçe'ye hakem uyarısı !

Polonyalı hakem Pawel Raczkowski'nin sık kart göstermesi Fenerbahçe'yi korkutuyor...

Fenerbahçe - Krasnodar maçında düdük çalacak olan Polonyalı hakem Pawel Raczkowski'nin sık kart göstermesi sınırda olan Hasan Ali Kaldırım, Volkan ve Josef de Souza'yı bir hayli zorluyor.

UEFA Avrupa Ligi'nde son 32 turu rövanşında Fenerbahçe ile Krasnodar arasında oynanacak maçı yönetecek olan Polonyalı hakem Pawel Raczkowski sık kart göstermesiyle dikkat çekiyor.

Leh hakem uluslararası arenada yönettiği maçlarda 4.3 sarı kart ortalaması tutturmuş durumda. Raczkowski'nin dikkat çeken bir özelliği de sık sık penaltı kararı vermesi. Üstelik Polonyalı hakemin penaltı kararını kırmızı kart takip ediyor.

Yönettiği 39 uluslararası maçta 10 kırmızı kart ve 7 penaltı istatistiğine sahip Raczkowski'nin yönettiği maçların ol ortalaması da 2,64. 33 yaşındaki hakem ilk kez bir Türk takımının maçını yönetecek.

Raczkowski'nin yardımcılıkların Tomasz Listkiewicz ve Michal Obukowicz yapacak.

Sarı kart sınırındaki oyuncular

F.Bahçe'de kaleci Volkan Demirel, sol bek Hasan Ali Kaldırım ve orta sahanın önemli ismi Josef kart sınırında bulunuyor. Bu oyuncular bu akşam kart görür, Fenerbahçe de turu geçerse son 16 turu ilk maçında takımlarını yalnız bırakacak.