Yoğun bakıma kaldırılan Daum'un sağlık durumu belli oldu

Yoğun bakıma kaldırılan Daum'un sağlık durumu belli oldu
Güncelleme:

Daha önce Süper Lig'de Beşiktaş, Fenerbahçe ve Bursaspor'u da çalıştıran ve geçtiğimiz günlerde yoğun bakıma alınan Christoph Daum'un son sağlık durumu açıklandı.

Türkiye'de Beşiktaş, Fenerbahçe ve Bursaspor'u çalıştıran Christoph Daum'un geçtiğimiz günlerde New York'ta yoğun bakımda olduğunu açıklanmıştı. Kanser tedavisi gören 69 yaşındaki teknik adam, tedavisiyle alakalı; 'Bugün kemoterapim ikinci kez başlıyor.' sözlerini kullandı.

Daum, oğlu Jean-Paul'un mezuniyet partisine katılmak üzere gittiği New York'ta nefes darlığı nedeniyle hastaneye yatırılmış ve zatürre teşhisi koyulmuştu. Daum, New York'ta dört gün hastanede kalıp bu pazartesi günü Köln'e dönmüş ve doktorunun isteğiyle Köln'de hastaneye yatırıldı.

'DAHA İYİYE GİDİYORUM'

69 yaşındaki tecrübeli teknik adam son durumuyla alakalı, 'Tüm ilaçlarımı aldım ve iyi beslendim. Her geçen gün daha iyiye gidiyorum. Bu hafta sonu tekrar spor yapmak istiyorum. Kötü bir gün geçirdiğinizde her zaman ayağa kalkmanız, kendinizi savunmanız ve geleceğe olumlu bakmanız önemli.' ifadelerini kullandı.