Haluk Özdalga

haluk.ozdalga@haber3.com
TÜM YAZILARI
Savaşın onuncu ayı vesilesiyle: ''Ne demek ‘güvenlik ikilemi’, anlayan var mı?'' Haber3.com yazarı Haluk Özdalga yazdı: Savaşın onuncu ayı vesilesiyle: ''Ne demek ‘güvenlik ikilemi’, anlayan var mı?''
Dünyanın vicdanı Lula ve Ukrayna savaşı Haber3.com yazarı Haluk Özdalga yazdı: Dünyanın vicdanı Lula ve Ukrayna savaşı Muhalefet hedeften uzaklaşıyor, ama gidişi değiştirmek mümkün Haber3.com yazarı Haluk Özdalga yazdı: Muhalefet hedeften uzaklaşıyor, ama gidişi değiştirmek mümkün... Dezenformasyon savaşı: Doğalgazı silah olarak kullanan kim? Haber3.com Haluk Özdalga yazdı: Dezenformasyon savaşı: Doğalgazı silah olarak kullanan kim?
Suud-Amerika kavgası Ortadoğu’da güç dengelerini sarsıyor Haber3.com yazarı Haluk Özdalga yazdı: Suud-Amerika kavgası Ortadoğu’da güç dengelerini sarsıyor. Ukrayna’da savaş ve ''Yön duygusunu kaybeden Avrupa'' Haber3.com yazarı Haluk Özdalga yazdı: Ukrayna’da savaş ve ''Yön duygusunu kaybeden Avrupa'' Kılıçdaroğlu’nun kötü tasarlanmış ve gecikmiş başörtüsü hamlesi Haber3.com yazarı Haluk Özdalga yazdı: Kılıçdaroğlu’nun kötü tasarlanmış ve gecikmiş başörtüsü hamlesi En büyük milli güvenlik sorunu: Çöken ekonomi ve hukuk devleti Haber3.com yazarı Haluk Özdalga yazdı: En büyük milli güvenlik sorunu: Çöken ekonomi ve hukuk devleti Kılıçdaroğlu’nun adaylığı kesin değil Haber3.com yazarı Haluk Özdalga yazdı: Kılıçdaroğlu’nun adaylığı kesin değil Avrupa’da radikal sağ tırmanıyor Haber3.com yazarı Haluk Özdalga yazdı: Avrupa’da radikal sağ tırmanıyor AKP iktidarı Suriye krizini çözemez – niçin Haber3.com yazarı Haluk Özdalga yazdı: AKP iktidarı Suriye krizini çözemez. İşte nedeni... Palmerston Suriye siyasetimizi izliyorsa, kahkahalarla gülüyordur Haber3.com yazarı Haluk Özdalga yazdı: 2011’den bugüne neredeyse sürekli yanlış üstüne yanlış yapan ve Türkiye’nin çıkarlarına büyük zarar veren AKP iktidarı şimdi iyice sıkıştı ve büyük bir çark edecek... Türkiye’nin dev problemi: Göçmenler Haber3.com yazarı Haluk Özdalga yazdı: Türkiye’nin dev problemi: Göçmenler Niçin Tayvan’da savaş ihtimali zayıf – şimdilik? Haber3.com yazarı Haluk Özdalga yazdı: Niçin Tayvan’da savaş ihtimali zayıf – şimdilik? Zevahiri’nin öldürülmesi El Kaide’yi nasıl etkileyecek? Haber3.com yazarı Haluk Özdalga yazdı: Zevahiri’nin öldürülmesi El Kaide’yi nasıl etkileyecek?