Eşcinsel arkadaşlık sitesinde tanıştığı gurbetçiye dehşeti yaşattı

Eşcinsel arkadaşlık sitesinde tanıştığı gurbetçiye dehşeti yaşattı
Güncelleme:

Belçika'da yaşayan gurbetçi V.S. (44), tatil için geldiği memleketi Adana'da, internette bir eşcinsel arkadaşlık sitesi üzerinden tanışıp buluştuğu kişi tarafından bıçaklanıp, 500 eurosu gasp edildi.

Belçika’da yaşayan gurbetçi V.S., tatil için geldiği memleketinde internetten bir eşcinsel arkadaşlık sitesi üzerinden tanıştığı Ramazan Y. (21) ile Sarıçam ilçesi Bülent Angın Bulvarı’ndaki bir barda buluştu. İkili, burada birlikte alkol alıp sohbet ettikten sonra V.S.’nin otomobiliyle mekandan ayrıldı. Otomobili Çarkıpare Mahallesi’ndeki bir sokakta park eden V.S., Ramazan Y. ile sohbet etmeye başladı. Bu sırada Ramazan Y., üzerindeki bıçağı V.S.’nin boğazına dayayarak boynunda taşıdığı çantası istedi. V.S.’nin direnmesi üzerine Ramazan Y., onu birkaç yerinden bıçakladı. İçerisinde 500 euro olan çantayı alan Ramazan Y., otomobilden inip kaçtı.

SAKLANDIĞI ADRESTE YAKALANDI

Yaralanan V.S. otomobiliyle Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi’ne gitti. Tedavi altına alınan V.S., hastane polisine başından geçenleri anlatıp Ramazan Y.’den şikayetçi oldu. Gasp Büro Amirliği ekipleri, güvenlik kamerası görüntülerinden yola çıkarak Ramazan Y.’yi saklandığı adreste yakaladı. Emniyetteki ifadesinde V.S.’nin kendisine sarkıntılık ettiğini, bundan dolayı onu bıçakladığını öne süren Ramazan Y., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. V.S.’nin ise hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildiği öğrenildi. 

DHA