FETÖ'nün sır ismi sahte kimlikle yakalandı

FETÖ'nün sır ismi sahte kimlikle yakalandı
Güncelleme:

FETÖ/PDY terör örgütü soruşturması kapsamında aranan Eski Edirne İstihbarat Şube Müdürü İstanbul'da sahte kimlikle yakalanarak gözaltına alındı.

Fetullahçı Terör Örgütü'ne yönelik soruşturmalar kapsamında her yerde aranan Edirne eski İstihbarat Şube Müdürü Özgür N. İstanbul'da yakalandı.

Sabah gazetesinden Nazif Karaman'ın haberine göre Esenyurt'ta düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Özgür N., Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

GİZLENDİĞİ ADRES BELİRLENDİ

İstanbul Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerinin, FETÖ üyesi olmak suçundan hakkında gözaltı kararı bulunan eski Edirne İstihbarat Şube Müdürü Özgür N.'ın gizlendiği adresi bir süre önce belirlediği öğrenildi.

SORGUYA ALINDI

Kardeşine ait sahte kimlikle Esenyurt'ta bulunan bir adreste saklanan Özgür N.ilişkileri bir süre İstanbul İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerince takip edildi. Baskın ile gözaltına alınan Özgür N., emniyette sorguya alındı.

Bilindiği gibi daha önceki yıllarda da 19 ay cezaevinde kalan Özgür N.'ın hakkında yeniden yakalama kararı çıkarıldığı tespit edildi.

 

 

Sabah