Müge Anlı'daki şoke eden itiraf sonrası canlı yayında gözaltına alındı

Müge Anlı'daki şoke eden itiraf sonrası canlı yayında gözaltına alındı
Güncelleme:

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir baba 2 hafta önce ortadan kaybolan çocuklarını kaçırıp çöp konteynerinde sakladığını itiraf ettikten sonra gözaltına alındı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme taşınan skandal olaylara bir yenisi daha eklendi

Konya’da yaşayan 12 yaşındaki C.A. ve 14 yaşındaki S. A. kardeşler, 13 Ekim Cuma günü ortadan kayboldu. Çocuklarından günlerdir haber alamayan endişeli anne K. D., çocuklarını bulmak için Müge Anlı’dan yardım istedi.

Çocuklarının kaybından eski eşi B.A. ile boşanma aşamasındaki eşi Y. D.’yi sorumlu tutan anne K. D., günlerdir hiçbir hayat belirtisi göstermeyen çocuklarını sağ bulamayacağını düşünüyordu. Anlı, çocukların öz babası olan ve Niğde Bor’da yaşayan eski eş B.A.’yı canlı yayına aldı.

 Baba B.A.’nın rahat tavırlarına ve çelişkili açıklamalarına dikkat çeken Anlı, çocukların babaları B.A. tarafından kaçırıldığını söyleyen bir ihbarcıyı ulaştı.

 "VELAYETLERİNİ ALIRSAM ÇOCUKLARI VERİRİM"

Çocuklarını kaçırıp çöp konteynerinde sakladığı iddia edilen baba B.A., Müge Anlı’nın ısrarlı soruları karşısında itirafta bulundu. B.A., Müge Anlı'ya “Madem sen ve emniyet müdürü bu kadar endişeli anlatayım. Bu kadın çocuklara bakmıyordu. Kızım S.A. da beni aradı. Kızım Sude ve oğlum C. A., yürüyerek Aksaray’ın çıkışına kadar gelmişler. Çocuklar şu anda, Afyonkarahisar’dalar. Velayetlerini alırsam çocukları veririm” dedi.

GÖZALTINA ALINDI

Baba B.A.’nın canlı yayındaki itirafı sonrası Niğde İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. B.A., canlı yayın sırasında gözaltına alınıp emniyete götürüldü. Anne K. D. ve yakınları, çocukların sağ olduğunu duyunca derin bir nefes aldı.