Tavuğa cinsel istismar şüphelisi tutuklandı

Tavuğa cinsel istismar şüphelisi tutuklandı
Güncelleme:

Mide bulandıran haberin adresi bu sefer Mersin'di... Mersin'de, tavuğa cinsel istismarda bulunurken cep telefonu kamerasıyla görüntülenen şüpheli tutuklandı.

Türkiye her gün yeni bir şiddet, cinayet ve tecavüz haberiyle sarsılırken bu seferki mide bulandıran haber Mersin'den geldi.

Mersin'de çekildiği öğrenilen ve sosyal medyada hızla yayılan görüntülerde bir şahsın tavuğa tecavüz ettiği anlar yer aldı.

Tavuğa tecavüzü cep telefonu kamerasıyla görüntüleyen kişinin ise “Yemin ederim iteliyor lan, bak bak iteliyorlar…” dediği duyuldu.

Mersin'in merkez Toroslar ilçesinde, bir kişi tavuğa cinsel istismarda bulunurken görüntülendi. Mahalle muhtarı, polis ekiplerine şikayette bulundu. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yapılan şikayet üzerine harekete geçerek görüntülerden tespit ettiği M.S.'yi gözaltına aldı.

Emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen M.S., 'Hayvana kötü muamele ve cinsel istismar' suçundan çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Görüntülerin sosyal medyada yayınlanması üzerine Haluk Levent de bir paylaşımda bulunarak “Mersinde tavuğa tecavüz videosunu izledim az önce. Buraya videoyu koyamıyorum. Ama yerini bilen var ise bizlerle irtibata geçsin lütfen, Büyük ihtimal ile ölür ama hızlı davranırsak Kemalpaşadaki çiftlikte ameliyata alabiliriz” ifadelerini kullandı.

 

DHA