Cübbeli Ahmet'e FETÖ kumpasında ilk kim sahip çıktı ?

Cübbeli Ahmet'e FETÖ kumpasında ilk kim sahip çıktı ?
Güncelleme:

Kamuoyunda “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü son sohbetini paylaştı. Cübbeli Ahmet sohbetinde kendisinin yargılandığı dava sırasında yaşananları anlattı.

Cübbeli Ahmet'e ait olduğu iddia edilen görüntülerde yabancı uyruklu kadınlarla cinsel ilişki görüntüleri yer alıyordu. Cübbeli Ahmet Hoca görüntülerdeki kişinin kendisi olmadığını ileri sürdü.

Konunun bir de kadın ticareti yönü vardı. Bu yüzden Cübbeli Ahmet cezaevine girdi ve yargılandı.   

"FETÖ'nün bize kurduğu kumpasta neler ettiler yani" diyen Cübbeli Ahmet "İlk dosyalar çıkana kadar birkaç ay beni seven cemaatim haricindekiler, dışarıdakiler hepsi acaba dediler yani. Çok da dedikodumu gıybetimi iftiralar yaptılar. Bir insan bunu düşünmesi lazım değil mi 10 sene 20 sene bu adamın vaazını dinlemişim, istifade etmişim bu adam böyle iş yapar mı?" ifadelerini kullandı.

"ADAM İLK GÜN SÖYLÜYOR..."

Cübbeli Ahmet sözlerini şöyle sürdürdü:

"Daha ilk gün Abdullatif Şener ağabeyimiz, ilk gün TV 8'de orada çıkıyor adam öyle bir müdafaa ediyor ki adamın yüzüne baktım mı ben anlarım diyor. Yüzüne baktın mı anlayacaksın diyor. Tanışıyor musun diyor hiç tanışmadım bugüne kadar görüşmedik diyor. Bir insanda insaf olursa, vicdan olursa, ehli sünnete göre itikat olursa biraz da akıl mantık olursa Abdullah Şener gibi. Adam ilk gün söylüyor bunu."