Konya'nın seri katili! Tek tek öldürüp, intihar etti

Konya'nın seri katili! Tek tek öldürüp, intihar etti
Güncelleme:

Konya'da 44 yaşındaki bir kişi aralarında husumet bulunan biri kadın 3 kişiyi öldürüp, intihar etti.

Konya'nın Akşehir ilçesinde Tacettin Ü. (44), aralarında husumet bulunan Memiş E.'i bıçakla yaraladı, eşi Gülsüm E.'i de öldürdü. Daha sonra aralarında alacak meselesi bulunan Yaşar K.'ı (36) da ağılda tüfekle başından vurarak öldüren Tacettin Ü., olay yerinden kaçtıktan sonra aynı tüfekle intihar etti.

Akşehir'de Karahüyük Mahallesi'nde oturan ve eşinden boşanan, hayvan alım satımı yapan Tacettin Ü., saat 04.30 sıralarında Çakıllar Mahallesi'ndeki aralarında husumet bulunan Memiş E.'in evine gitti. Tacettin Ü., burada çıkan kavgada Memiş E.'i, boynundan ve elinden, eşi Gülsüm E.'i de vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakla yaraladı. Kanlar içinde yere yığılan çiften Gülsüm E., olay yerinde hayatını kaybetti. Memiş E. de ihbar üzerine çağrılan ambulansla Akşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan Gülsüm E.'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

AĞILDA ÖLDÜRDÜ

Kaçan Tacettin Ü.'ın yakalanması için çalışmasını sürdüren jandarma saat 08.00 sıralarında Karahüyük Mahallesi Pirenli mevkisindeki ağılda, kahve işleten ve aynı zamanda küçükbaş hayvan yetiştiren Yaşar K.'ı (36), yatağında tüfekle başından vurulmuş halde cansız bedenini buldu. Araştırmasını derinleştiren jandarma, Yaşar K. ile Tacettin Ü. arasında alacak meselesinden husumet olduğu belirlendi.

KENDİ DE ÖLÜ BULUNDU

Yaşar K.'ı da Tacettin Ü.'ın öldürmüş olabileceğini değerlendiren jandarma, bölgedeki arama çalışmalarını genişletti. Yapılan çalışmalarda Tacettin Ü., yakındaki Üçhüyük Mahallesi'nde tüfekle başından vurulmuş halde ölü olarak bulundu. Olay yerindeki tüfeği inceleyen jandarma Tacettin Ü.'ın, Yaşar K.'ı öldürdükten sonra intihar ettiğini saptadı.

 

DHA