Kılıçdaroğlu'ndan o çirkin pankarta ders gibi yanıt

Kılıçdaroğlu'ndan o çirkin pankarta ders gibi yanıt
Güncelleme:

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kılıçdaroğlu, kendisi için açılan "karı gibi" pankartına evinin mutfağından yaptığı bu paylaşımla yanıt verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı AK Parti'nin İstanbul mitinginde kendisine yönelik açılan "Karı gibi mutfaktan çıkmayan" pankartına, yine mutfaktan yanıt verdi.

Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun pankarta ilişkin "Bu derece aşağıladığınız, hakaret vesilesi olarak gördüğünüz biz karılar(kadınlar) size sandıkta gününüzü göstereceğiz, öyle böyle değil hem de! “Türk Karı Kuvvetleri” :) Can Yücel’e saygıyla… Tüm kadınlarla birlikte #SanaSöz" paylaşımını alıntıları.

"BİZ HAYATI PAYLAŞMAKTAN GURUR DUYARIZ"

Tweetine bir de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in eşi Tuncer Akşener'le birlikte, Akşener ailesinin mutfağında çay doldururken çekilen bir fotoğrafını ekleyen CHP lideri, "Biz hayatı paylaşmaktan gurur duyarız. Alın şimdi bu fotoğrafı pankartınıza koyun. Sevgili genç mütedeyyin kadınlar, size aylarca 'kazanımlarınızı kaybedersiniz' propagandası yapanlar, tüm haklarınızı 3-5 oya sattılar. Bay Kemal asla kazanımlara dokunmaz!" yazdı.

AKŞENER FOTOĞRAFIN HİKAYESİNİ ANLATTI

Habertürk yayınına katılan İYİ Parti lideri Meral Akşener, Kemal Kılıçdaroğlu'nun paylaştığı fotoğrafın hikayesini anlattı. Fotoğrafın kendi mutfaklarında çekildiğini ifade eden Akşener, "Eşim çay koymaya gitmişti. Kemal Bey de 'Müsade ederseniz ben de Tuncer Bey'e yardım edeyim' diyerek mutfağa gitti. Ben de o esnada gizlice fotoğraflarını çektim. " dedi.