Çukur'un fragmanında Haluk Bilginer'in dizisi Şahsiyet'e gönderme

Güncelleme:

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur 2 Aralık Pazartesi yayınlanacak olan 3. sezon 11. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı.

Çukur'un yeni bölümünde, Haluk Bilginer'in Emmy ödülü kazandığı Şahsiyet ve Ay Yapım imzalı Şahsiyet dizisine gönderme yapılıyor. Cumali'nin 'Benim için şahsiyet meselesi' demesi dikkat çekiyor.

VARTOLU HAPİSTEN ÇIKIYOR

Çukur'da Vartolu hapisten çıkıyor. Salih "Vartolu sahalara geri dönüyor" sözleriyle yeni bir döneme işaret ederken, mahalle ise Çukur'un kadınlarının kaçırılmasıyla karışıyor. Yamaç, Selim ve Cumali kadınları kurtarmak ve intikam almak için harekete geçiyor.

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çukur’un Pazartesi akşamı ekrana gelecek 3. sezonun 11. bölümünde bütün Çukur korku içindeyken herkes Koçovalılardan yardım bekleyecek. Azer ve Efsun cephesi giderek kalabalıklaşırken Koçovalılar her zamanki gibi nefesleri kesecek bir planla onları hiç beklemedikleri şekilde vuracak.

Mahalleliler bütün İstanbul’a yayılıp Koçovalılara yardım edecek ve Çukur’un İstanbul’da olduğu bir kez daha ortaya çıkacak. Mahalle İstanbul’un altını üstüne getirirken hapisten çıkan Vartolu’nun ne yapacağı büyük merak konusu olacak.

Azer ve Yamaç’ın arasındaki gerilim giderek tırmanırken, Koçovalı erkeklerinin kendilerini içinde bulacakları aksiyon dolu anlar ise ekran başındakilerin nefesini kesecek.