Cüneyt Özdemir ve Oğuzhan Uğur arasındaki ''seçim'' tartışmasına Hayko Cepkin'den yeni yorum

Cüneyt Özdemir ve Oğuzhan Uğur arasındaki ''seçim'' tartışmasına Hayko Cepkin'den yeni yorum
Güncelleme:

Oğuzhan Uğur ile Cüneyt Özdemir'in sosyal medyada yaşadığı tartışmaya Hayko Cepkin'de dahil olunca ortalık gerildi.

Mevzular Açık Mikrofon'da siyasi liderleri ve parti temsilcileri ağırlayan ve programları uzun süre gündemden düşmeyen YouTube yayıncısı Oğuzhan Uğur, 14 Mayıs'ta yapılması planlanan seçimler için harekete geçti ve kanalında seçim gecesi verileri yayınlayacağını söyledi.

Cüneyt Özdemir, Uğur'un paylaşımına "Mesele birincilik değil de bilginin doğruluğu. Bir sıkıntı olursa bizim seçim özel canlı yayınına bağlanabilirsiniz" dedi.

Özdemir bununla da kalmadı yayınında Oğuzhan Uğur ile dalga geçti. Özdemir "Biz zaten yapıyoruz Oğuzhan tüm tarihi kendiyle başlatıyor. Yok Hayko konuk olacakmış yok bilmem ne..." dedi.

Hayko Cepkin ise bu yoruma sosyal medyadan "Mesele kalabalık olmak değil ki en güvenilir olanın seyredilmesi. Herkesin ortak bir derdi var o da gerçek ve güvenilir olan kim ise onu seyredip güvendiği bir yerden bilgiye ulaşmak. Oğuzhan studioda kimse olmadan da geceyi net yürütür. Konuk işi benim geyiğimdi zaten" dedi.

HAYKO CEPKİN'İN YANITI GÜNDEM OLDU
Özdemir ise bu yoruma "Hayko Bey bizim yayına da bekleriz… Sizin gibi insanlar bizim zenginliğimizdir. Ne kadar çok farklı kanal olursa o kadar iyi ayrıca" yanıtını verince şarkıcı kızdı.

Cüneyt Özdemir ve Oğuzhan Uğur arasındaki ''seçim'' tartışmasına Hayko Cepkin'den yeni yorum - Resim : 1

 Hayko Cepkin gazeteciye verdiği "Yaaaaa hadi be oradan sen de hahahahahah 'sizin gibi insanlar' a karşı 'bizim gibi insanların' falan cümleye bak. Ben buna çakma nezaketli maval okuma derim. Ömrüm bu cümlelerle uğraşmakla geçti. Bende işlemez" yanıtıyla gündem oldu.