Emel Sayın en büyük pişmanlığını anlattı

Emel Sayın en büyük pişmanlığını anlattı
Güncelleme:

Emel Sayın, Hülya Koçyiğit'in TRT 2'de yayınlanan 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk oldu. ''Hayattaki en büyük pişmanlığın nedir?'' sorusuna ''Evlat sahibi olamamak'' yanıtını veren sanatçı, evlat sevgisinin yerine yeğenlerini koyduğunu ve onları çok sevdiğini söyledi.

Çocukluk arkadaşı olan Hülya Koçyiğit ile geçmişten günümüze birçok konu hakkında sohbet eden Emel Sayın, ''Kimse bilmez ama biz çocukluk arkadaşıyız. Annelerimiz sayesinde tanıştık, iyi ki de tanışmışız'' dedi.

''Hayattaki en büyük pişmanlığın nedir?'' sorusuna ''Evlat sahibi olamamak'' yanıtını veren sanatçı, evlat sevgisinin yerine yeğenlerini koyduğunu ve onları çok sevdiğini söyledi.

'6 YAŞINDA OKULUN ASSOLİSTİYDİM'

Müzikle olan ilişkisinin çok küçük yaşlarda başladığını belirten Emel Sayın, ilk hatırladığının da henüz altı yaşında müzik dersinde söylediği ağıt olduğunu belirtti: ''O günden sonra her sınıf müzik dersinde beni çağırmaya başladı, okulun assolisti gibiydim.''

İlk sinema filmi teklifinin de sahne aldığı mekanın kulisinde edildiğini belirten Emel Sayın, Ayhan Işık'la birlikte oynayacağını söylediklerinde çok heyecanlandığını dile getirdi.