Kızılcık Şerbeti'nin yeni Abdullah'ı belli oldu

Kızılcık Şerbeti'nin yeni Abdullah'ı belli oldu
Güncelleme:

Ekranların sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde Abdullah Ünal karakterine hayat veren Settar Tanrıöğen'in geçirdiği beyin kanaması sonrasında dizinin kadrosuna girecek yeni isim belli oldu...

Reyting rekortmeni dizinin Abdullah Ünal’ı Settar Tanrıöğen’in beyin kanaması sonrası sete dönmesi imkansız hale gelince yapım şirketi Gold Film yeni bir isimle anlaştı.

Yapım şirketi sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Kamuoyunun Dikkatine, Yapımını Gold Film’in üstlendiği, Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Ünal karakterine hayat veren değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir. Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız. Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen’e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz. Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. Bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktır… Saygılarımızla…” dedi.

Ahmet Mümtaz Taylan son olarak Netflix'in Kübra dizisinde rol almıştı.