Sadakatsiz'de işler karıştı! Ekrana damga vuran sahne

Güncelleme:

Dün akşam 22'nci bölümüyle ekranlara gelen Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'e Volkan'ın ''boşanmak istediğimi söyleyeceğim'' sözlerini duyan Derin büyük bir şok yaşadı.

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Emir Tekin ve Alp Akar'ın başrollerde oynadığı Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 17 Mart Çarşamba akşamı 22. yeni bölümüyle ekrana geldi.

Sadakatsiz'in 17 Mart Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Sinan'ın yeni sergisinde yer alacak olan Asya'nın fotoğrafı çalındı. Bu durumu Volkan'ın yapmış olabileceğinden şüphelenen Sinan, Asya'yla konuştu. Volkan ise bu olayla bir ilgisi olmadığını söylese de Asya'yı ve Sinan'ı buna ikna edemedi. Ancak çalınan fotoğraf, Volkan'ın siparişi olarak Derin'e gönderildi.

Asya'nın fotoğrafını gören Derin, Volkan'la kavga etti. Fotoğrafı galeriden kimin çalıp Derin'e gönderdiği ise ortaya çıkmadı.

Sadakatsiz son böümde Asya'nın evine gelen Volkan, bir anda eski günlere döndü. Ali'nin çizim ödevi için gelen ancak Asya'dan gözünü alamayan Volkan, ona her baktığında onunla olan günlerine özlem duydu.

Ali ise anne ve babasını yeniden bir arada görünce çok mutlu oldu. Ali'nin zorlamasıyla üçlü önce birlikte yedi ardından ise hep birlikte oyun oynadı.

Bu tablonun bozulmamasını isteyen Volkan ise Asya'yı kendisini affetmesi için ikna etmeye çalıştı.

"DERİN'E BOŞANMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLEYECEĞİM"

Volkan'la arası epeyce gerilen Derin, beklenmedik gelişmelerle üst üste yüzleşmek zorunda kalıyor. Gönül'ün telefonunda Asya'nın gönderdiği videoyu gören Derin, yıkıldı.

 Volkan'ın Asya'nın evinde olması ve onunla vakit geçirmesine dayanamayan Derin, bu videonun hesabını sormaya gitti. Ancak gider gitmez Volkan ve Asya arasındaki konuşmalara şahit oldu. Asya'nın evden uzaklaştırmak istediği Volkan, " "Derin yüzünden böyle davranıyorsun. Çok güzel bir akşamdı. Senden ayrıldıktan sonra ben böyle güzel bir akşam yaşamadım. Derin'e boşanmak istediğimi söyleyeceğim" dedi. O sırada bahçede olan ve ikili gören Derin, Volkan'ın kendisinden boşanmak istediğini duyunca hayatının şokunu yaşadı.

Sadakatsiz son bölümde Gönül, Hicran'ın kaldığı yere giderek onun bu şehirden ayrılmasını ve bir daha dönmemesini istedi. Gönül'ü Hicran'ın yanında gören Selçuk, duruma müdahil oldu. Annesini artık onlardan birinin rahatsız etmemesi konusunda uyarıda bulundu. Bununla da yetinmeyen Selçuk, Haluk'un da yanına gitti. Şimdiye dek hem annesine hem de ona yaşattıklarının bedelini ödeteceğini ve ona babalık davası açacağını söyledi.

Selçuk, annesi ve kendisine yapılanlar karşısında daha fazla sessiz kalamadı. Hakkını aramaya karar veren Selçuk, bu konuda Asya'dan yardım istedi. Selçuk babalık davası açacağını ve nasıl bir yol izlemesi gerektiğini Asya'ya sordu. Asya onu bir avukata yönlendirdi ve kısa süre sonra haber Haluk'a gitti. Bu haber üzerine ise Haluk ve Gönül birbirine düştü.