Selin Ciğerci'nin 5 milyon TL'lik oyuncağı

Selin Ciğerci'nin 5 milyon TL'lik oyuncağı
Güncelleme:

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, 5 milyon TL ödeyerek son model bir araç satın aldı. Ciğerci, Kerimcan Durmaz'ın ablası Neşe Fişek'e de mesaj göndermeyi ihmal etmedi.

Hürriyet'in haberine göre; geçen yıl futbolcu Gökhan Çıra’yla evlenen Selin Ciğerci, 5 milyon lira ödeyerek son model bir Rolls-Royce satın aldı.

Ciğerci, 2 yıl önce Dubai’de kendisini “Segment meselesi” diyerek kiralık Rolls-Royce’a bindirmeyen Kerimcan Durmaz'ın ablası Neşe Fişek'e de mesaj gönderdi: Deveden büyük fil vardır. Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin.

Sosyal medya fenomeni en çok vergi veren isimlerden biri olduğunu söyleyerek, “Resmen kozmetik kraliçesiyim. İçimde yer etmiş bir arabaya binmem de normal. İlahi adalet işte. Bu arabaya 5 milyon lira verdim. İstediğim özel plakayı da yine bir araba parası ödeyerek satın aldım" dedi.

Geçtiğimiz haftalarda Youtube'da yayınlanan 'Sansürsüz' programına katılan Ciğerci, "Hiç aklından geçmiyor mu? Keşke doğurganlık özelliğim olsaydı, bir evladım olsaydı diye” sorusuna şöyle yanıt vermişti:

“Bu her gün aklımda olan bir şey ama maalesef öyle bir özelliğim yok. Şu anda bak ezan okunuyor, Allah olmayanlara, çok isteyenlere gerçekten versin.”

Hürriyet