Sahte çipli kimlik kartı şoku !
2018 bütçesinde harçlara ekstra zam geliyor !
Erdoğan'dan 3 belediye başkanına: Sonucu ağır olur

Tarkan'ın düğününden ilk fotoğraf

Geçtiğimiz hafta evlenen Tarkan'ın dün Almanya'da yapılan düğününden sadece 1 fotoğraf paylaşıldı.

Tarkan'ın düğününden ilk fotoğraf
A+ A-

Geçtiğimiz hafta evlenen Tarkan ile Pınar Dilek, düğünlerini dün Almanya’nın Köln şehrinde yaptı. Çiftin düğününe İstanbul’daki nikâhta olduğu gibi hiçbir ünlünün katılmaması dikkat çekti

Tarkan Tevetoğlu, geçen hafta cuma günü Tarabya’daki villasında beş yıldır birlikte olduğu Pınar Dilek’le nikah kıydıktan sonra dün akşam saatlerinde Almanya’nın Köln şehrinde düğün yaptı. Dilek’in yaşadığı şehirdeki, Flora und Botanischer Garten botanik bahçesinde gerçekleşen düğüne çiftin sadece aileleri ve yakın arkadaşlarının bulunduğu 100 kişi katıldı. 

Düğünün tüm hazırlıkları için şarkıcı, dört gün önceden Köln’e giderek son kontrolleri yaptı. Megastar Türkiye’den gelen misafirleri için  Köln’deki Hyatt Regency Hotel’de oda tuttu. Şarkıcı, tüm orkestrasını da götürerek davetliler için müzik ziyafeti yaptı. Tarkan düğün bittikten sonra, davetlileri Köln’de eşi Dilek’le yaşayacağı çiftliğe götürerek sabaha kadar eğlendi. Çiftin düğününe İstanbul’daki nikahta olduğu gibi hiçbir ünlünün katılmaması dikkat çekti. 

Düğün töreninden önce ise Tarkan ve Dilek fotoğrafçı Sedat Mehder’in objektifine poz verdi. İstanbul’daki nikahta Zeynep Erdoğan’ın tasarladığı gelinliği giyen Dilek’in tercihi düğünde ise farklı oldu. Dilek, Pronovias model gelinlik giyerken, Tarkan ise model Hatice Gökçe’nin diktiği smokini giydi.