Aykut Kocaman için bomba 'Milli Takım' iddiası

Aykut Kocaman için bomba 'Milli Takım' iddiası
Güncelleme:

Türkiye'nin Rusya'ya mağlup olduğu UEFA Uluslar Ligi maçının ardından spor yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Aykut Kocaman'ın Milli Takım’ın başına geçmek istediğini söyledi.

UEFA Uluslar Ligi’nde Türkiye’nin Rusya ile deplasmanda oynadığı ve 2-0 kaybettiği maç sonrası Serdar Ali Çelikler’den sürpriz bir Aykut Kocaman iddiası geldi. CNN Türk'te canlı yayınlanan ‘Pazar Akşamı Futbol’ programında konuşan Serdar Ali Çelikler, Aykut Kocaman’ın Milli Takım’ın başına geçmek istediğini söyledi.

İşte Serdar Ali Çelikler’in Aykut Kocaman ile ilgili iddiası:

“Biz Aykut Kocaman'ı görürüz Milli Takım'ın başında diye düşünüyorum. Kasım ayındaki Uluslar Ligi'nin son maçından sonra… Taraftarlar öyle söylüyorlar. Yerli hoca diyorlar. Yerli hoca kim? Fatih hocanın olacak hali yok. Mustafa Denizli takım çalıştırıyor, Şenol hoca şu an için yok. Eleme turnuvaları başladığında Milli Takım'ın başında yerli hoca olacağına eminim. Yılmaz Vural istiyor mu? İstiyor. Aykut hoca da istiyor. Ersun hoca olmayacak, o belli. O zaman 3 kişi arasında gözüküyor. Yılmaz Vural, Aykut Kocaman ve abisinin referansına göre sene sonu ayrılık gerçekleşirse Şenol hoca. Ben 3 teknik direktör dışında bir örnek görmüyorum.” 

Lucescu'dan maç sonu itiraf !Lucescu'dan maç sonu itiraf !

 

Rusya - Türkiye: 2-0Rusya - Türkiye: 2-0

 

Seçiniz...