Aboubakar, Fenerbahçe taraftarından özür diledi

Aboubakar, Fenerbahçe taraftarından özür diledi
Güncelleme:

Fenerbahçe'yi Kadıköy'de 10 kişi kaldığı mücadelede 4-2 mağlup eden Beşiktaş'ta, ilk yarıda tribünlerle gerginlik yaşayan Vincent Aboubakar Fenerbahçe taraftarından özür diledi.

Beşiktaş’ın Kamerunlu yıldızı Vincent Aboubakar, Fenerbahçe’yi 1-0 geriden gelip Kadıköy’de 4-2 yendikleri derbinin ardından açıklamalarda bulundu. Beşiktaş adına son golü adan Aboubakar, “Öncelikle Türkiye’nin en iyi stoperlerinden biri olan Tayyip’in sakatlığı yüzünden çok üzgünüz. Bu galibiyeti Tayyip Talha için aldık” dedi.

Aboubakar, “Maçtan önce kafamda maçı yaşıyordum. Buraya kazanmak için geldiğimizi söylemiştim. Bu yüzden çok koştum. Hepimiz çok koştuk. Biz Beşiktaş’ı hak ettiği yer olan zirveye taşımak için buradayız. Bunun için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kamerunlu oyuncu, “10 kişi kaldığınız zaman daha çok koşmalısınız, yardımlaşmalısınız. Sahada müthiş bir ruh, müthiş bir karakter gösterdik. 10 kişi ancak savaşarak kazanabilirsiniz.” açıklamasını yaptı.

Aboubakar, son olarak, “Futbolda bazı şeyler olabilir. Maç içinde olanlardan ötürü Fenerbahçe taraftarından özür diliyorum” sözleriyle konuşmasını noktaladı.