Batalla'dan şaşırtan istek !

Batalla'dan şaşırtan istek !

Arjantinli oyuncu imza töreni istemediğini yönetime bildirdi.

Bursaspor'un prensip anlaşmasına vardığı eski futbolcusu Pablo Martin Batalla, sabah saatlerinde özel bir hastanede sağlık kontrolünden geçti. Arjantinli oyuncu imza töreni istemediğini yönetime bildirdi.

Yeşil-beyazlıların prensip anlaşmasına vardığı Arjantinli oyun kurucu Pablo Martin Batalla, sabah saatlerinde özel bir hastanede sağlık kontrolünden geçti.
 
Detaylı kan tetkikleri yapılan Batalla, ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Sağlık kontrolleri, akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.
 
İmza töreni istemiyor
 
Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Eraslan,  sağlık kontrolünden geçen, transferi için anlaşmaya vardıkları Pablo Martin  Batalla'nın imza töreni istemediğini söyledi. Eraslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, önceki gün Bursa'ya gelen,  yapılan son görüşmelerde kesin anlaşmaya vardıkları Batalla'nın bugün de sağlık  kontrolünden geçtiğini ve durumunun gayet iyi olduğunu belirtti.
 
Batalla'nın, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun verdiği program  dahilinde hemen antrenmanlara başladığını anlatan Eraslan, "Bursaspor  taraftarlarının alınmasını çok istediği Batalla için güzel bir imza töreni  planlıyorduk. Batalla, imza için tören istemedi. Yönetim olarak aramızda  değerlendirme yapıp kararımızı vereceğiz" dedi.