İki dünya devinin Yusuf Yazıcı yarışı

İki dünya devinin Yusuf Yazıcı yarışı
Güncelleme:

Trabzonspor'un futbolcusu Yusuf Yazıcı için devreye giren Adidas ve Nike, oyuncunun donatıcı firması olmak için büyük çaba sarfediyor.

Trabzonspor’un başarılı genç oyuncusu Yusuf Yazıcı gündem olmaya devam ediyor.  

Geçtiğimiz sezon 6 gol 10 asist yapan genç oyuncu hazırlık maçlarında da istikrarını sürdürerek çıktığı 5 maçta 3 gol atma başarısı gösterdi. 

Yusuf Yazıcı için dünya devi takımlar sıraya girerken Bordo Mavili takım oyuncuya 15 Milyon Euro değer biçtiğini ve bu sezon satmayacağını duyurdu. 

SPONSORLAR DEVREDE 

Süper Lig’in en iyi genç oyuncusu olarak gösterilen Yazıcı için bir taraftan kulüpler yarışırken diğer taraftan piyasası olan oyuncu için sponsorlar da devrede. Gelecek vaat eden genç oyuncunun bu denli çıkışı sponsor firmalarının iştahını kabarttı.  

ADIDAS MI NIKE MI? 

İlk olarak Adidas markası ile anlaşan genç oyuncunun sözleşmesi bu sezon bitmişti. Adidas firması oyuncunun yeniden donatıcı firması olmak için 4 yıllık bir teklif sunarken, Nike firması da oyuncu için girişimlerini hızlandırdı. 

Öte yandan Trabzonspor Kulübü tarafından geçtiğimiz günlerde ev tahsis edilen genç oyuncunun hafta sonu oynanacak olan Konyaspor müsabakasında ilk 11’de sahaya çıkması bekleniyor.

61saat