Kocaman'dan Van Persie'ye şok cevap !

Kocaman'dan Van Persie'ye şok cevap !
Güncelleme:

Robin van Persie Aykut Kocaman'dan forma istedi, tecrübeli hoca kulak asmadı.

Kayseri maçını tribünden izleyen Hollandalı yıldız, hocasından forma istedi. Kocaman’dan “Ne zaman Janssen, Soldado ve Fernandao’nun seviyesine gelirsin o zaman bakarım” cevabını aldı.

Aykut Kocaman, Fenerbahçe'nin başına resmen geçmeden çok kısa süre önce A Spor'a konuşmuş ve "Van Persie harika bir oyuncu ama verimliliği tartışılır. Verimlilik konusunu sadece Van Persie'nin üzerinden mi okumak lazım yoksa takım üzerinden mi bu da işin başka boyutu" demişti. Hollandalı futbolcunun kampın ilk günlerindeki hırsını da övmüştü. Ancak 33 yaşındaki futbolcuda yine sakatlık ve isteksizlik problemleri baş gösterince Kocaman da artık 'sorunlu' gördüğü oyuncusuyla irtibatı kesti. Hollanda Milli Takımı'nda sakatlanan ve 2 aydır sahalara dönemeyen RvP geçtiğimiz hafta, Kocaman'ın kurmayları vasıtasıyla F.Bahçe'nin hocasına "Oynamak istiyorum" mesajı gönderdi.

UMUDUNU İYİCE KESTİ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın RvP'den gelen bu isteğe fazla kulak asmadığı öğrenildi. Deneyimli çalıştırıcı sezon başında her konuşmasında onore ettiği, motivasyonu için uğraştığı Hollandalı yıldızdan aynı şekilde karşılık görmediğini düşünüyor. Kocaman'ın bu sebeple Van Persie'nin isteğine sıcak bakmadığı belirtildi. Tecrübeli hocanın yine aynı aracılarla, oyuncusuna "Ne zaman ki Janssen, Soldado ve Fernandao gibi çalışıp, onların seviyesine gelir, o zaman bakarım" cevabını verdiği kaydedildi.

Fotomaç