Torunoğlulları açıkladı ! Gomez gidiyor mu ?

Torunoğlulları açıkladı ! Gomez gidiyor mu ?

Torunoğulları, Mario Gomez'in siyah-beyazlı ekipte bulunmaktan son derece mutlu olduğunu söyledi.

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, AA  muhabirine yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen Gomez'in kendileri için çok önemli ve değerli bir isim olduğunu belirtti.
 
Alman  futbolcunun siyah-beyazlı kulüpte mutlu olduğunu vurgulayan Torunoğulları, şunları kaydetti:
 
"Gomez'le anlaşmamız belli. Sezon sonunda eğer  'ayrılmak istiyorum' derse yapılacak bir şey yok. Tabii o hangi takım olursa  olsun, bizimle masaya oturmak zorunda ancak şu anda bizim de Gomez'in de öyle bir  rahatsızlığı veya mutsuzluğu söz konusu değil. Takıma yapmış olduğu katkı da  ortadadır. Böyle mutlu olduğu bir ortamdan ayrılmak istemez."
 
"Üç ihtimale açık bir maç"
Erdal Torunoğulları, Spor Toto Süper  Lig'in 23. haftasında 29 Şubat Pazartesi günü Fenerbahçe'yle yapacakları derbiyle  ilgili değerlendirmede de bulundu.Takım olarak maça hazır olduklarını  vurgulayan siyah-beyazlı yönetici, "Tabii üç ihtimale açık bir maç. Moral ve  motivasyon olarak bir sıkıntımız yok. İnşallah her şey bizim lehimize gelişir,  Kadıköy'de istediğimiz sonucu alırız" diye konuştu.
 
"Vodafone  Arena'da her şey istediğimiz gibi gidiyor"

Torunoğulları, Beşiktaş  Kulübü'nün yapımı devam eden yeni stadı Vodafone Arena'da çalışmaların tüm  hızıyla devam ettiğini anlatarak, "Yakında sayın başkanımız açılış tarihiyle  ilgili net bir açıklama yapar. Görünen o ki, her şey istediğimiz gibi gidiyor"  şeklinde görüş bildirdi.
 
Gelecek sezon Vodafone Arena'ya özel, önemli bir  transfer yapmayı düşünüp düşünmedikleriyle ilgili soruya ise Torunoğulları,  "Taraftara en büyük hediyemiz, Vodafone Arena... Bundan daha büyük bir hediye mi  olur" cevabını verdi.