Patlamaya canlı yayında yakalandı

Güncelleme:

BBC muhabiri Maryam Toumi, Beyrut'ta 100'den fazla kişinin ölümüne neden olan patlamaya canlı yayında yakalandı. O anlar böyle görüntülendi.

BBC muhabiri Maryam Toumi'nin röportaj sırasında patlamaya yakalandığı anlar görüntülendi. Toumi'nin yaşadığı korku ve panik anları ise canlı yayına saniye saniye böyle yansıdı.

Lübnan'ın Beyrut Limanı'nda yaşanan patlamadan yeni görüntüler ortaya çıkmaya devam ediyor. Patlama anına tanıklık edenlerden biri de BBC Arapça muhabiri Maryam Toumi ve röportaj yaptığı kişi oldu. Toumi, olayın yaşanmasından saniyeler önce olacaklardan habersiz bir şekilde konuğuyla görüntülü röportaj yapıyordu.

RÖPORTAJ SIRASINDA PATLAMA OLDU
Röportaj sırasında önce gürültü sesiyle irkilen Maryam Toumi, ayağa kalktı. Toumi, patlamanın etkisinin bulunduğu yere ulaşmasının ardından yere düştü. Kameranın da yere devrilmesiyle kopan cam parçaları ekrana yansıdı. Korku dolu anlar yaşayan muhabir o anlarda çığlık atarken, konuk da olanlara anlam veremedi ve kamerayı yanında bulunan kişiye çevirerek, olan biteni anlamaya çalıştı.

Dev patlamanın ardından Beyrut sokakları görüntülendiDev patlamanın ardından Beyrut sokakları görüntülendi

Beyrut'taki patlamada İstanbul Boğazı detayı!Beyrut'taki patlamada İstanbul Boğazı detayı!

Eski CIA uzmanı, Beyrut'u harabeye çeviren patlamayla ilgili konuştuEski CIA uzmanı, Beyrut'u harabeye çeviren patlamayla ilgili konuştu

Beyrut'ta dehşete düşüren patlama: Onlarca ölü, binlerce yaralı varBeyrut'ta dehşete düşüren patlama: Onlarca ölü, binlerce yaralı var