Döner bıçaklarıyla işyerini bastılar !

Döner bıçaklarıyla işyerini bastılar !

İstanbul Sultançiftliği'nde kalabalık bir grup döner bıçağı, satır, balta ile bir işyerini bastı.

Sultançiftliği’nde minibüsle gelen kalabalık grup, bir işyerine baskın düzenledi. Döner bıçağı, satır, bıçak, balta ve sopalarla yapılan baskında işyeri sahibi ve oğulları ağır yaralandı. Olay saniye saniye böyle görüntülendi.

Saldırının nedeni henüz bilinmezken, olay anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.
Olay, geçtiğimiz 7 Mayıs 2015 tarihinde 19.00 sıralarında meydana geldi. Nedeni henüz bilinmeyen kavga iddiaya göre şöyle gelişti; gün içerisinde yaşanan yol kesme tartışmasını bahane eden bir grup, öğleden sonra minibüsle olay yerine geri geldi.

İŞYERİNİ SAVAŞ ALANINA ÇEVİRDİLER

Araçtan tek tek inen ve ellerindeki döner bıçağı, satır, bıçak, balta ve sopalarla işyerine giren kalabalık, ortalığı adeta savaş alanına çevirdi. İşyerine girer girmez işyeri sahibi ve oğullarını hedef alan kalabalık, ellerindeki aletlerle saldırıya geçti. Saldırı ile birlikte işyeri sahibi baba Hasan Deniz baltayla başından, oğullarından Seyithan Deniz ve Muhammet Deniz ise kalbinden ve karnından aldıkları darbelerle ağır yaralandı.

YARALILAR HASTANEYE, SALDIRGANLAR KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ

Yaklaşık 15 dakika süren kanlı kavganın ardından saldırganlar işyerini yaya olarak terk etti. Saldırıya uğrayan taraf son bir hamleyle minibüse saldırmak istedi. Ancak minibüse atlayan saldırgan olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Kavganın ardından yaralılar işyeri önünde bir süre yardım bekledi. Ardından yaralılar hastaneye sevk edildi ve olay yerine gelen polis konuyla ilgili soruşturma başlattı.

İşyerinin güvenlik kamera kayıtları inceleme altına alınırken kavganın nedeni yapılacak soruşturmanın ardından netlik kazanacak.