İstanbul'da korkunç cinayet! Halıya sarıp bırakmışlar

Güncelleme:

İstanbul'da kendisinden 10 gündür haber alınamayan bir kişinin cansız bedeni halıya sarılı halde bulundu.

Korkunç olay, akşam saatlerinde Güngören Merkez Mahallesi Bahar sokakta yaşandı. Edinilen bilgiye göre göre, psikolojik tedavi gören ve evinin odasını yabancı uyruklu 2 kişiye kiralayan M.Y.’dan 10 gün boyunca haber alınamadı. Bunun üzerine M.Y.’ın kız kardeşi ilaçlarını götürmek üzere evine gitti.

Eve girer girmez ağır bir koku fark eden kız kardeş, M.Y.’ın cansız bedenini halıya sarılmış bir şekilde buldu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri M.Y.’ın sırtından bıçaklanarak öldürüldüğünü tespit etti. Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlatırken, M.Y.’ın cansız bedeni incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

 "HALIYA SARIP BAZANINI ALTINA KOYMUŞLAR"

M.Y.’ın amcası K.Y., “Ailesinden ayrı yaşıyordu. Yanına kiracı almış, yabancı ev ortaklığı almış. Başına bu olay gelmiş. Sinir hastanesinde tedavi görüyordu. Kız kardeşi ilacını almak için hastaneye gitmiş doktor diyor ki gelip ilacını almadı. İlacı alıp geliyor içeri bir giriyor ki içerisi leş gibi kokuyor. Bıçaklamışlar sarmışlar halıya bazanın altına koymuşlar. Sürekli kız kardeşi gelip onu kontrol ediyordu, o da 10 gündür görüşmüyormuş zaten telefonu kapalıymış. Sırtından bıçaklamışlar zaten odanın içi hep kandı” ifadelerini kullandı.